завантаження...

Любов: як знайти свою другу половинку?

Скільки можна писати одне і те ж: менше сидіть вдома, ходите по кафе і ресторанах, почніть змінювати себе і головне, знизьте вимоги до оточуючих вас чоловікам. І тоді ви обов'язково знайдете свою половинку!

1. Дивно, але не всі жінки шукають свою другу половинку. Мало того, деяким просто на це не вистачає вільного часу, і вони дізнаються про те, що «нещасливі» без «другої половинки» тільки коли їм про це відкрито говорять заміжні подруги. Як правило, замучені «щасливим шлюбом», вітчизняними серіалами і зайвими кілограмами. Тому твердження, що всі жінки хочуть колечко, шубу й заміж не вірно. Деякі хочуть просто бути щасливими, і відсутність чоловіка поруч не є перешкодою до внутрішньої рівноваги.

2. Завжди є такі дівчаиа які постійно ходять по кафе, барам, рестораном, нічним клубам, театрам і навіть собачим виставкам і до цих пір так і не зустріли свого чоловіка. У кафе зазвичай солодкі парочки і зграйки подружок з мохіто, в нічних клубах і ресторанах нудьгуючі одружені елементи і любителі весело провести ніч, а на виставки і театри ходять, як правило, точно такі ж самотні жінки, сподіваючись зустріти свою долю.

3. Та скільки ж можна в собі копатися і переробляти себе на відповідність кимось (невідомо ким) придуманих «жіночих стандартів». «Жінка повинна бути: терплячою і все прощати чоловікові, готувати тридцять три страви, говорити тихо, народити йому трьох дітей, ходити вдома в мереживних панталонах і весь час дякувати долі (вголос звичайно), що вона послала їй чоловіка». Тим більше що всі поради «полюбити світ, тварин, комах і сусідів, щоб полюбили вас», не більше ніж наївний спосіб заповнити душевну порожнечу. Наївно намагатися насильно змусить себе полюбити когось, залишаючись при цьому усередині абсолютно нещасною; «Полюбити весь світ», в надії, що «весь полюбленний світ змусить якогось чоловіка на вас одружуватися». Як кажуть психологи, полюбити весь світ може тільки по-справжньому щаслива жінка, а не навпаки. Тому виходить, що для того, щоб полюбити світ, спочатку необхідно полюбити себе, щиро і чесно. А це означає прийняти себе такою, яка ви є, раз і назавжди!

4. І абсолютно точно,  проста геніальна порада самотнім жінкам-знизьте планку в пошуках свого чоловіка. «Подивіться, який пом'ятий, неголений і погано пахнучий чоловік, швидше за все це і є ваша друга половинка, бо дівчина, вам вже 28 років». «Який чудовий бродячий прощелига! У нього немає передніх зубів і наколки на повіках, але чи варто так вередувати жінка, якщо вам вже 42 і у вас двоє дітей! »Я щиро не розумію, чому жінок вчать навмисно підлаштовуватися під будь-якого чоловіка,« знижувати планку » своїх  вимог, з якою метою? Набути «жіноче щастя» аби з ким? Сумнівно.

Ви знаєте,  повністю згодна з висловом Шекспіра (а з ним важко не погодитися), який сказав, що «Любов тікає від тих, хто женеться за нею, а тим, хто геть біжить, кидається на шию!». Можливо, варто хоча б на мить зупинитися в пошуках другої половинки і пошукати себе? Згадати, чого ви хочете, чого бажаєте, що вмієте і чого по-справжньому гідні. Життя набагато яскравіше, ніж горезвісні пошуки жіночого щастя, і зайнявшись кар'єрою, хобі, дітьми, как найти свое предназначение, друзями, подорожами, та чим завгодно - лише б це приносило вам радість, доля обережно подарує вам і любов. Перевірено.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...