завантаження...

Натяжні стелі: плюси і мінуси

Забавна виходить картина з цими натяжними стелями. Що сам по собі представляє натяжна стеля, і як його зробити інформація знаходиться тут. Але, коли починаєш шукати якусь більш детальну інформацію про натяжні стелі стикаєшся в невеликою проблемою.
На сайті кожної компанії, що займається продажем і установкою натяжних стель, добре розписані всі ключові переваги цього виду декоративного оздоблення стель. Але в той же час практично у всіх написано лише по 1 мінуса, виходить, що натяжна стеля - це найідеальніший варіант в будь-якому випадком. Може бути, воно так і є, але ми не розглядаємо його з маркетингової точки зору. Наше завдання полягає в тому, щоб об'єктивно показати всі сторони натяжних стель, а споживач вже нехай сам вирішує, що йому цікавіше. Сподіваюся, виробники і продавці вищеозначених товару не будуть на нас сильно ображатися за те, що ми спробували розкритикувати  натяжные потолки Ленобласть і показати всі плюси і мінуси.

І так, що стосується позитивного боку, почнемо з приємного. По-перше важлива естетична складова. Натяжні стелі виглядають ефектно, особливо, якщо це якісь картини або композиції - інтер'єр будь-якого приміщення моментально ушляхетнюється. По-друге, немає ніяких проблем з миттям - це ж всього лише плівка і волога губка з мильною піною прекрасно допоможуть впоратися з прибиранням. Хороша міцність - 150 літрів води на квадрат зверху від «добрих» сусідів, а стелю спокійно витримує навантаження, ось тільки, куди потім цю воду дівати? А уявляєте, якщо вона рине відразу? .. Дуже легко приховати всі нерівності основної стелі - морочитися не треба - закрив усі натяжною стелею і у тебе над головою приємна картина. Практично повна відсутність пилу при установці - вельми екологічний варіант, і квартиру потім прибирати не доведеться три тижні. Це вам не те, щоб побілити стелю пилососом - після такої процедури хорошою прибирання не уникнути. Плюсом можна назвати і досить швидку установку - кілька годин і у вас нова стеля - уявляєте, наскільки заощаджуватися час? Також натяжні стелі мають гарну звукоізоляцію.

Ну ось, так розписав, що вже хочеться випробувати і встановити натяжна стеля у себе в новому будинку, будівництво якого планую почати найближчим часом. Тепер почнемо з мінусів підвісних стель, яких, як стверджують деякі продавці, немає. Насправді в кожної речі є дві сторони медалі, просто другу не завжди вигідно висвітлювати. Отже, один перших мінусів це виробництво самого полотна з ПВХ. Нехай він і зовсім нешкідливий матеріал, а все ж штучний. Чутливість до низької-високій температурі. В обох випадках плівка може просто провіснуть - картина виявиться невпечатляющей. Така стеля нескладно пошкодити чимось гострим. Природно, що практикуватися в метанні ножів в будинку ніхто не буде, але ось чим-небудь зачепити цілком можливо. Латочку, звичайно, поставите, але якщо там була композиція, то доведеться перетягувати всю стелю заново. І залишається ще 1 невирішене питання - наскільки багато на внутрішній стороні підвісної стелі накопичується пилу і як її звідти видалити. Відповіді поки не знайшли, так що диллему натяжні стелі плюси і мінуси пропоную поки вважати незавершеною. Будуть ідеї - надсилайте, а ми опублікуємо.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...