завантаження...

Оновлюємо ландшафт у заміському будинку

ландшафт у заміському будинкуВесілля закінчилось. Ви переселились в новий заміський будинок і давно уже мрієте змінити свій сад чи ландшафт навколо будинку. Ну давайте спробуємо. При появі бажання змінити ваш сад, ви звичайно хочете потрапити в сад із серйозним озелененням. Одне із питань, яке ви можете собі задати, в який час року ви хочете насолоджуватися садом?

Очевидна відповідь на це - літо, але хіба ви не хочете, щоб ваш сад виглядав красиво круглий рік?

Ви можете думати, що це не можливо, тому що зима холодна і похмура і більшість рослин не виглядають красиво під час зимових місяців. Є в цьому доля правди, але не забувайте, що існує безліч рослин, які можна використовувати в різну пору року. Таким чином, за допомогою належного планування та вивчення різних рослин можна зробити ландшафт, який буде виглядати чудово круглий рік. Щоб зробити це правильно, є пара кроків, які ви можете зробити.

Ось короткий виклад того, що ви можете зробити, перш ніж приступити до озеленення вашого саду.

1. Дізнайтеся, який тип грунту зараз у вашому саду. Це важливо, оскільки є певні рослини, чагарники і дерева, які ростуть тільки в конкретних типах грунтів.

Це не надто велика проблема, якщо ви хочете посадити рослину, яка вимагає іншого типу грунту. Місце для посадки цієї рослини можна частково змінити. Але ви повинні бути в курсі перед її посадкою.

2. Дослідіть рослини, чагарники і дерева, які ростуть у вашому типі грунту, а також у ваших регіональних погодних умовах. Вивчаючи рослини, ви побачите, в якому сезоні вони виглядають краще, розцвітають або цвітуть. Зробіть список того, що вас зацікавило.

3. Пам'ятайте, що якщо ви хочете різні споруди, наприклад, ставки, альтанки чи спеціальну бруківку - їх потрібно спланувати разом з іншими рослинами. Це необхідно для того, щоб ви не опинилися в ситуації, що раптом захотіли посадити дерево біля ставка, який встановили в попередній день, тоді вам доведеться розібрати частину ставка, щоб посадити дерево на місце.

4. Тепер у вас є список і можна робити остаточний вибір. Переконайтеся, що ви зробили збалансований вибір, який буде підтримувати ваш сад в хорошому вигляді круглий рік. Зберігайте записи про кожну рослину, чагарник або дерево, чи потрібно їм сонце або тінь, поради по полив і навіть посадку. Чим більше буде інформації у вас на кожного з них, тим більш успішним буде ваш сад.

5. Тепер ви можете приступити до планування вашого саду. Важливо, щоб ви не вибрали рослини, які починають цвісти або цвітуть все в один час разом. Так, необхідно використовувати шаховий підхід, який дозволить вам, прогулюючись по саду, більше насолоджуватися.

6. Після того, як ви зробили остаточний план, ви можете починати пошуки постачальників ваших рослин. Коли ви купуєте рослини, то у вас залишається більше часу для роботи над дрібними елементами саду. 

І найголовніше, якщо у вас є сумніви, зверніться до фахівця.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...