завантаження...

Основні аспекти та переваги купонів на знижку


Практично кожна людина намагається заощадити свої фінансові кошти, купити необхідний товар за нижчою ціною. Але на сьогоднішній день мало магазинів пропонують якісний товар за невисоку вартість, тому покупець змушений платити за послугу або товар з великою націнкою.

Але чи існує можливість придбати хорошу річ, наприклад, зі знижкою в 60-80%? На перший погляд це здається нереальним, але навіть казка може виявитися бувальщиною, потрібно всього заглянути на "знижкові"сайти.

Що таке знижка, знає кожен. Найчастіше її надають за покупку кілька одиниць товару, який можливо купити за ціною нижче встановленої. Такий підхід можуть собі дозволити великі торговельні мережі та сервісні компанії для того, щоб залучити нових клієнтів.

Але існує варіант набагато вигідніший - покупка купонів на знижку, що дозволить набагато більше заощадити ваші гроші. Сайти, що поширюють купон на знижку, виступають у ролі посередників - найвигідніший посередник таобао в Україні  http://justbuy.ua/. Їх завдання - зібрати велику кількість покупців для продавця, утворюючи прототип оптового покупця. Як бачимо, кожній зі сторін подібна угода вигідна. У підсумку збирається чимало людей, які мають такий купон і бажають придбати необхідний товар зі знижкою.

Купонні розпродажі - це досить новий напрямок на рекламному ринку, що дає можливість розширити клієнтську базу за рахунок надання знижок (іноді до 90%) певній кількості клієнтів, що одночасно здійснюють покупку. Запорука успіху купонів на знижку - формування широкого кола покупців, які, підписавшись на щоденну розсилку, будуть постійно здійснювати покупки.

У нашій країні купони на знижку з'явилися не так давно, в той час як у західних країнах вони користуються великою популярністю дуже давно.  Завдяки розвитку подібної сфери, в розвинених країнах купони надаються не тільки на іграшки, косметику та одяг, а й на житло, автомобілі. У нас же лише великі компанії дозволяють собі подібне марнотратство.

Дисконтні купони можна розділити на два види.

Перший з них - купон на покупку певного товару або послуги. Купивши його, вам все одно потрібно заплатити за товар, але суму набагато меншу. У вартість товару входить ціна (зі знижкою) та вартість купона. Дана угода дуже вигідна для покупця, так як він може придбати товар дешевше. Такий вид купонів в основному застосовується до дорогих послуг і товарів.

Другий вид - купон є сертифікатом на придбання послуги або товару. Купивши його, вам більше не потрібно платити (хіба що за доставку). Вартість товару включає в себе лише вартість сертифіката. Це означає, що підсумкова сума залежить від типу придбаної продукції і вид наданої знижки. Часто такі купони продають на квитки в різноманітні заклади культури, дрібні недорогі товари або екскурсійні програми.

Як вже говорилося, дана сфера тільки розвивається в Україні. Згідно зі статистикою, динаміка обсягу ринку купонного продажу зростає з кожним місяцем.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...