завантаження...

Основні правила при виборі дитячого одягу

Основні правила при виборіВибір дитячого одягу - завдання непросте. Як правильно вибрати дитячий одяг, з якого матеріалу він повинен бути, і якого розміру - ми розповімо в цій статті. 

Деякі молоді батьки при виборі дитячого одягу керуються сучасними модними тенденціями і власними вподобаннями. Однак такий підхід не зовсім вірний. 
Звичайно, естетичність зовнішнього вигляду важливо і для дитини, і для оточуючих. І все ж це не єдиний фактор, який визначає вибір одягу для дитини. 

Ринок дитячого одягу сьогодні різноманітний як ніколи. Головними критеріями у виборі одягу для вашої дитини повинні бути простота, екологічність і зручність. 

В першу чергу, якщо ви хочете купити дитячий одяг, варто звертати увагу на матеріал, з якого виготовлено одяг. Перевага повинна віддаватися тканинам натурального походження. Якщо хочете дізнатися про те, які матеріали входять до складу даного виробу, подивіться на ярличок. Якийсь відсоток синтетичних волокон допустимий, проте стежте за тим, щоб основним складовим був натуральний компонент: бавовна, шерсть, льон або інший. Одяг з натуральних тканин дозволяє ніжній дитячій шкірі дихати. Це необхідно, тому що для дитини, особливо у віці до двох років, важливо максимально зберігати тепло, не створюючи «парникового ефекту», в результаті якого можуть з'явитися попрілості або алергія. 

Звертайте пильну увагу на обробку швів. Вони не повинні бути жорсткими, щоб не травмувати і не натирати шкіру. Уникайте всіляких заклепок, металевих замків і іншої фурнітури. Бо дитина також легко може поранитися. Одяг для немовляти не повинен містити дрібних елементів, щоб дитина не затягнула їх за звичаєм в рот. У загальному, обробка виробу не повинна доставляти дитині дискомфорт. 

Важливу роль відіграє розмір одягу. Існує загальноприйняте правило купувати одяг для дітей, особливо у віці до п'яти років (хоча це правило актуально і для старших дітей) розміром трохи більше нинішнього. І це продиктовано не тільки бажанням заощадити і купити річ «на виріст». Одяг має бути просторим, тому що дітям важливо, щоб їх рух ніщо не сковувало. Інша перевага такого одягу полягає в тому, що просторі речі довше носяться, на відміну від одягу в обтяжку. Проблеми з трохи більшим розміром не повинно виникати: як правило, не становить труднощів підвернути трохи задовгі рукави або штанини. Однак при всьому цьому не варто захоплюватися і одягати дитину в речі, які в два рази більше за неї: занадто великий одяг буде заважати дитині, вона буде в ній плутатися і, отже, вередувати. 

 Прийнявши до уваги ці нескладні правила, ви зможете підібрати вашій дитині відповідний для неї одяг, який не буде заважати її росту та розвитку.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...