завантаження...

П'ять порад для створення гарного аматорського відео

windows-movie-maker.joydownload.com
Як зробити домашнє відео, щоб потім його було не тільки приємно подивитися самим, але і не соромно показати іншим? Можливо, ці питання і не виникали у вас, але вже якщо ви придбали хорошу відеокамеру, то зайнятися справою доведеться всерйоз - ви ж не готові визнати, що викинули чималу суму грошей на вітер?

Може здатися, що режисери, професійно знімають кіно, серіали та кліпи мають якусь магію, яка не дозволяє вам досягти задовільного результату. По-справжньому, вони користуються досить обмеженою кількістю прийомів, які нескладно підглянути в фільмах. Володіючи певною часткою спостережливості, ви самі зрозумієте, що потрібно робити, а якщо не зрозумієте - то ось декілька рекомендацій по зйомці та монтажу відео (де монтувати? Разом з будь-якою сучасною операційною системою ставиться редактор відео.

1. Роблячи зйомку, пам'ятайте, що все це ви потім збираєтеся змонтувати. Подивіться на ту подію, яку знімаєте, з точки зору себе, але вже нарізане відео на шматочки для монтажу.

Візьмемо, приміром, зйомку дитини. Як зазвичай вона проводиться? Щасливий батько гуляє зі своїм чадо і постійно бігає за ним з камерою. З одного боку, нічого кримінального в цьому немає, але не забувайте, ми хочемо зробити не просто домашнє відео, а невеликий фільм.

Знімайте дитину з різних точок (при цьому іноді так, щоб вона не дивилася на вас і в камеру). Зніміть те, що відбувається навколо - стане в нагоді обов'язково. Не бігайте занадто багато - познімайте в порівняно спокійній обстановці, якщо з собою немає штатива, просто постарайтеся тримати камеру статично. Зверніть увагу на деталі: небо, природу, місто, річку ... У кожному разі, все це стане в нагоді вам при монтажі.

2. При монтажі уникайте дуже сильного акцентування одних і тих же планів зйомки. Подивіться на те, що виходить в редакторі відео критично: чи не здається вам, що те, що відбувається на екрані надто одноманітно? З іншого боку, змінювати плани занадто часто теж не рекомендується - у глядача не повинно миготіти в очах. Спробуйте змонтувати відео змінюючи плани так, щоб оповідь не здавалася розрізаною.

Почніть свій невеликий фільм, продемонструвавши обстановку, в якій все відбувається. Наприклад, почати можна з крупного плану двору, будинку ... Дайте глядачеві зрозуміти, чому був показаний цей будинок, двір - покажіть, як дитина виходить з дому. Якщо, скажімо, дитина гуляє з мамою і мама показує їй на щось цікаве, зробіть окремий план з цією подією (хтось годує голубів, бігає собака і т. П.) І вставте його в "фільм". Закінчіть картину логічно: наприклад, ви приходите додому і укладаєте дитину спати.

3. Не варто недооцінювати важливість саундтрека. Звичайно, ви не будете озвучувати свій невеликий фільм окремо, як це робиться в професійних студіях, але, безсумнівно, ви можете додати своїй картині адекватний музичний супровід. Не варто, втім, переборщувати - виразно, музика буде в касу на початку, у вступі і в розв'язці. Можна також запустити музику в середині, в який-небудь кульмінаційний момент. Сучасні відеоредактори надають всі засоби для цього.

До того ж, деякі моменти, можливо доведеться пояснити аудиторії. Практично в усі сучасні ноутбуки вбудований мікрофон, так що голос за кадром надиктувати нескладно.

4. Використовуйте спецефекти і фільтри. Мова не йде про будь-які  штуки накшталт штучних вибухів і зірочок, які розсипаються по екрану . В сучасних відеоредакторах є можливість накласти на відео спеціальні фільтри, які або "старять" зображення, або виробляють його корекцію кольору.

Яка б хороша камера у вас не була, правильно поставити світло (та й взагалі, навряд чи ви будете використовувати додаткове штучне освітлення) ви не зможете. Не біда - такі фільтри допоможуть виправити ситуацію. Хоча, знову ж таки, переборщувати не варто. Наприклад, варто вибрати один фільтр і користуватися ним впродовж усього відео - занадто часта тиха зміна буде виглядати неправдиво і дратівливо.

5. Додайте титри. Знову ж таки, подивіться на те, як це роблять у великому кіно. Придумайте своєму фільму назву, забезпечіть підписами внизу екрану зміну місця, можливо, буде не зайвим пояснити деякі речі на окремому екрані (але постарайтеся, щоб текст висів рівно стільки, скільки це потрібно для його прочитання - інакше загальна динаміка картини загубиться). Намагайтеся, як і у випадку з фільтрами, дотримуватися єдиного стилю і не вибирайте завідомо погано виглядаючих тем - наприклад, дуже неприємно виглядає стандартний екран для титрів Movie Maker (білі нерельєфні букви на блакитнуватому фоні). Але це вже, звісно, тільки питання смаку.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...