завантаження...

Перші покупки для малюка. Як не помилитись

Перші покупки для малюкаНародження дитини завжди пов'язане з масою приємних клопотів. Досвідчені мами зазвичай вже мають все необхідне, а що робити мамам, які народжують свою першу дитину, як зрозуміти що потрібно, а з чим можна почекати. Як правило, сімейний бюджет не гумовий, та й купувати все підряд немає необхідності, тому багато речей розраховані на певний термін експлуатації і часом вельми короткий, що ставить під сумнів саму необхідність.

Дитина дуже швидко зростає особливо в перші роки життя і це один з головних факторів який потрібно враховувати. У цій статті ми постараємося розповісти тільки про самі потрібні речі для дитини,а які можна застосувати для її віку.

Отже, перший період від народження і до одного року. Дитяче ліжко з високими бортиками і маленькими відстанями між прутами. Для безпеки дитини. Непогано мати також шезлонг з гірляндою з іграшок.

Дитячі коляски з люлькою обов'язково повинні бути на класичній рамі і з гумовими колесами для зручності похитування і безшумності ходу. Модульні конструкції з розряду колясок 3 в 1 або 2 в 1 краще уникати, така універсальність завжди веде до втрати ряду основник якостей. Розмір колисок у модульних колясок завжди менше, що незручно при експлуатації взимку. Не можна забувати і про зовнішні габарити коляски, тому багато будинків обладнані тільки маленькими ліфтами і шириною дверей, яка часом не перевищує 50-55 см. При виборі 3х колісної коляски враховуйте її довжину.

Інтернет-магазин sokrates.com.ua каже, що з 4-5 місяців можна придбати стільчик для годування. Зверніть увагу на кількість регулювань і зручність. Стільчик помітно полегшить годування, тому на руках дитину більше тримати не треба.

Відмінною пропозицією батькам неспокійних дітей будуть електрокачелі з музикою, які не тільки заспокоять дитини, а й заколишуть.
Якщо є необхідність транспортування дитини, то обов'язково потрібно придбати дитяче автокрісло групи 0 для дітей від 0 до 1 року. При виборі орієнтуйтеся на тести, проведені європейськими виробниками. Вітчизняні огляди, як правило, необ'єктивні. Пам'ятайте, що тільки правильно встановлені дитячі автокрісла можуть забезпечити належний захист.

До року дитина починає ходити і в цій справі йому можуть допомогти ходунки і стрибуни, останні зазвичай вішаються в отвір дверей на висоту достатню, щоб дитина діставала ногами підлоги. Стрибаючи, розвиваються ніжки і вдосконалюється координація. Іноді комплектуються ігровою панеллю та музичним модулем.

На другому році життя дитині вже можна придбати прогулянкову коляску, яка буде мати сидяче положення або коляску трость для зручності в подорожі. При виборі прогулянкової коляски зверніть увагу на вагу і розмір сидіння, а так само на зручність складання.

Починаючи з другого року дитині потрібно замінити і автокрісло на відповідне за розміром. Крісла для дітей від 1 до 4 років належать групі 1 і можуть встановлюватися по ходу руху автомобіля і мають можливість регулювання кута нахилу. Зручність установки забезпечить система кріплень ISOFIX.

Для будь-якого віку підійдуть манежі або ліжка-манежі. Відмінність лише в додатковому рівні для сну. Всі манежі мають лаз на блискавці, що дуже подобаються дитині. Манеж компактний і може бути складений в невелику сумку. Деякі мають додатковий столик для сповивання і гірлянду, а іноді й музичний модуль. Всі манежі розраховані на дітей від 0 до 3х років.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...