завантаження...

Підбір квартири: молодята, сім'я - чоловік і дружина, пріоритети у виборі


Цікаво виходить - одна сім'я, а думки щодо головного місця в квартирі розходяться, іншими словами, практично по важливості не сходяться. Багато жінок на перше місце відносять кухню, де саме кожна жінка (практично), в буквальному сенсі слова «панує», так вже історично склалося, адже більше часу проводять на кухні саме жінки. А чоловіки, вважають, що головним місцем в квартирі все ж є вітальня, це саме те місце, де саме чоловіки зможуть спокійно відпочивати. Саме тому чоловіки більше приділяють увагу у вітальні на комп'ютер, телевізор і, звичайно ж, на присутність там дивана ...

Друге місце у жінок виявляється (в основному) займає ванна кімната. І це цілком закономірно - саме тут представниця слабкої статі може усамітнитися від шуму і прекрасно зняти стрес після роботи. А ось у чоловіків за вітальнею неодмінно слідує балкон, який відомо має своє багатофункціональне застосування. Зокрема, балкон - це зона куріння, а також місце, де зберігається, як правило, безліч непотрібного, на погляд жінки мотлоху.

А ось об'єднує і чоловіків і жінок - спальня і тут, в основному думки єдині і вона вважається на третьому головному місці в будинку за своєю популярністю. Виявляється, що сон важливий однаково, як для чоловічої, так і для жіночої статі. Кожна людина тут має право відпочити, відновити свої сили, накопичити позитивну енергію, заряд для наступного дня, а також насолодитися щастям подружжя, особливо після весілля - молодята.

Щодо ж четвертого головного місця в квартирі думки чоловіків і жінок знову таки розходяться. Жінки (більшість) вважають необхідністю мати в квартирі комору. Саме в ній можна зберігати різні речі, такі як предмети побуту, консервації ... А ось чоловіки більше впевнені, що все-таки лазні та сауни потрібніші - це ж найкращий спосіб для оздоровлення організму і заодно отримання задоволення.

Замикає п'ятірку головних місць в квартирі - санвузол, це думка більшості чоловіків і вітальня, на думку більшості жінок. Так з санвузлом все зрозуміло - тут можна спокійно посидіти з газеткою або улюбленою книжкою. А жінки (більшість) все ж вважає, що це вітальня - це саме те місце, де прийнято приймати гостей, а також в спокійній обстановці зібратися всією родиною і переглянути всім разом - телевізор.

З такого становища чоловіків і жінок - думки про вибір житла також будуть розходитися. Кожен при виборі квартири буде намагатися втілити в життя свої переваги. Наприклад, навряд чи якась жінка при виборі квартири не поцікавиться квадратурою кухні, а чоловік - балкона. І якщо так думає більшість сімейних пар, то очевидно, що підбір квартири є не таким вже й легким завданням. А якщо ще враховувати і те, що крім планування до вибору квартири пред'являються і ще безліч інших вимог. Наприклад - це може стосуватися і місцерозташування квартири, наявність поблизу місця роботи подружжя, стан підібраного дому, і ... багато іншого. На сайті  "tekta" тут  ви можете вибрати квартиру у житловому комплексі, який вам сподобається і буде відповідати вашим критеріям.

Звичайно ж, квартира своя потрібна кожній парі, а тим більше, якщо це молодята і після весілля, звичайно, хочеться мати свій куточок, квартиру, а може ще й ... багато чого іншого, але важливо все-таки житло. Природно квартира в подарунок на весілля - це теж вельми приємно, навіть без будь-яких пріоритетів у її виборі. Головне - це, те щоб у родині була любов і взаєморозуміння, здоров'я, щастя, затишок, тепло і ласка, а вже квадратними метрами, розташуванням приміщень - можна і поділитися.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...