завантаження...

Пізнє заміжжя і вища освіта

Пізній шлюб в наш час не рідкість. Причому , віковий критерій самого поняття « пізній» для жінок варіюється в межах 30-35 років , а у чоловіків - пізніше 40 років. При цьому жінки не поспішають вступати в шлюбний союз з причини бажання отримати гарну освіту , зараз часто навіть другу вищу або ж аспірантура, досягти певних висот у кар'єрі , освіті. І як нерідко буває ... освіту забирає у людини все вільний час , так що на особисте життя немає часу . Але бажання бути самодостатньою , у багатьох жінок , непереборне .

А чоловіки , в свою чергу , хочуть отримати досвід вільних стосунків , насолодитися безтурботністю . Жінки , озвучуючи свої очікування , планують вийти заміж за ровесника , чоловіки хочуть бачити поряд жінку хоча б на 10 років молодше себе . Підхід до освіти, у чоловіків так само різнитися з жіночим підходом. Як показали нещодавні опитування , чесно сказати , я навіть не згадаю по якому каналу дивилася передачу , показали наступне. Отримати вищу освіту у чоловіків таке ж сильне , як і у жінок . Але коли мова заходила про друге  высшее образование Солнечногорска  або , ж вступі до аспірантури , то основна частина чоловіків висловили своє небажання отримувати другу вищу , а ті , хто мав бажання вчитися далі і отримати вчений ступінь , все , ж зізналися , що в підсумку прийшли до рішення замовити дисертацію , а не віддаватися на кілька років копіткої роботи і глибокому вивченню обраної теми. Але повернемося до пізніх шлюбів.

Відкладаючи шлюб , жінці набагато складніше знайти собі гідного партнера. І навіть після того , як відповідний кандидат знайде , можуть виникнути непередбачувані труднощі .

Пізній шлюб передбачає зважений підхід і логічність дій , він грунтується на висновках розуму , ніж на проявлених емоціях. Так, це «розумний шлюб» , але в цьому випадку майже завжди виникає проблема поділу на «твоє» і «моє » , може сприйняття кожним поняття сім'ї як єдиного цілого. Ризик таких розрізнених відносин досить високий.

До того ж, до «дорослим» відносинам приходять дві людини з вкоріненими звичками і складом характеру. Емоційний фон такої сім'ї досить гладкий , тобто все невдоволення один одним в більшості своїй ховаються і терплять. І цей тандем двох самотніх сердець швидше починає носити дружні обриси . При виникненні конфліктних ситуацій все ж таки необхідний емоційний сплеск , сварка (у розумінні та, в результаті якої народжується істина) сприймається , як залученість у відносини , і в певному сенсі сприяє зміцненню почуттів партнерів. Двом дорослим досвідченим людям компроміси даються значно складніше , ніж пару закоханих студентів.

Варто замислитися - чи треба відкладати в довгий ящик своєї шафи наряд нареченої? Чого бракує в житті і до чого варто прагнути? Зрештою , по- справжньому щаслива жінка неодмінно повинна зазначити плюсом наступні пункти : заміжня , діти є, високі професійні результати , хобі і так далі.

Уявіть , що ви молода пара , вас чекає чудова весілля в чехії або в будь-якому іншому прекрасному місті . Ваш майбутній дитина буде мати молодих батьків і навіть в 20 років зможе спертися про ваше плече , так як ви будете тільки в розквіті своїх сил. Думаю , що такі важливі моменти , можуть зіграти серйозну роль у болісному на сьогодні виборі - кар'єра і пізнє заміжжя або молода сім'я і діти з молодими батьками.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...