завантаження...

Плюси і мінуси натяжної стелі


У кожного матеріалу є свої переваги і недоліки, тому говорити про те, що натяжні стелі ідеальні, було б неправильним. Втім, недоліки натяжних стель надмірно перебільшені, так що багато хто просто побоюються встановлювати їх.
Однак щоб остаточно визначитися з висновком, потрібно добре розбиратися у всіх негативних і позитивних нюансах, які супроводжують установку натяжної стелі. Отже, натяжні стелі: які краще вибрати і які їхні плюси і мінуси?

1. Чи так вже довговічні?

+
Довговічність є однією з основних переваг натяжної стелі. Стельова поверхня зберігає свій первісний вигляд і не потребує косметичного ремонту, в порівнянні з іншими видами обробки, в середньому близько 20 років при дотриманні умов експлуатації.
 
-
Натяжні стелі виявляються дуже сприйнятливими до механічних впливів. Гострі предмети або речі, підкинуті до стелі, можуть завдати істотні пошкодження.
 
Коментар. Проблема вирішується досить просто і швидко. Фахівець зможе акуратно поставити на пошкодження непомітну латку або зробити декороване оформлення.Так що вада не лише буде не помітною, вона ще стане оригінальним декором стелі. Якщо ви все ж сумніваєтеся, то можна перевірити цю інформацію особисто, просто ввівши в пошукові системи запит "натяжні стелі відгуки недоліки проблеми".

2. Естетично чи не дуже?

+
Натяжные потолки в минске  приховують нерівності базової стелі, систему комунікацій, вентиляцію, дозволяють швидко і без зайвих зусиль створити оригінальний дизайн.
 
-
Як правило, натяжна стеля складається з спаяних між собою невеликого розміру полотен. Після того, як їх зварять між собою на стельовій поверхні залишаються шви.
 
Коментар. При якісно виконаній роботі шви практично не помітні, тільки якщо дуже уважно вдивлятися. Крім того, в даний час існують безшовні стелі розміром більше 5 метрів.

3. Герметичність - плюс чи мінус?

+
Герметичність стелі виявляється досить актуальною, якщо є ймовірність затоплення зверху. У такій ситуації стеля може витримати воду, що скупчилася, а після того, як фахівець зіллє рідину, прийме первинний вигляд.
 
-
Через герметичність стеля не пропускає повітря, тобто стельовий матеріал "не дихає".
 
Коментар. Тканинні стелі має сенс встановлювати тільки в дерев'яних будинках з дерев'яними стелями. У приміщеннях, де базова стеля з бетону, вона теж "не дихає" і натяжна стеля в даному випадку виправити ситуацію не може.

4. Екологічно? Безпечно?

+
Натяжні стелі вважаються найбезпечнішими з усіх існуючих варіантів обробки стелі. Вони рекомендовані для установки в приміщеннях, де присутні діти та медустановах.
 
-
Після установки в приміщенні залишається специфічний запах, який деякий час не вивітрюється.
 
Крім того, є небезпека, що в матеріалі плівки можуть бути присутніми шкідливі для здоров'я речовини і сполуки.
 
Коментар. Наявність стійкого запаху тривалий час свідчить про використання неякісного матеріалу. Якщо стельова плівка відповідає всім вимогам, то запах повинен зникнути через кілька днів після завершення робіт.
 
Щоб убезпечити своє здоров'я, вимагайте у фірми, яка займається продажем і установкою стелі, сертифікати, що підтверджують санітарну, екологічну, пожежну безпеку.

5. Висота стелі: більша чи менша?

+
Мінімальна відстань, на яку можливо відступити від основної стелі при установці становить близько 3-х сантиметрів. Наскільки вона збільшиться, буде залежати від того, яке освітлення ви захочете поставити в приміщенні.
 
-
Натяжні стелі з часом можуть трохи провіснути, що збільшить відступ від базової стелі.
 
Коментар. Максимальна відстань, на якій можливе провисання стелі, - 1 сантиметр на 10 квадратних метрів. Неозброєним поглядом таку зміну не видно. До того ж, якщо говорити про безшовні стелі, то там використовується оригінальна система кріплення, і провис такої стелі в центральній частині приміщення становить менше 1 міліметра.

6. Дорого чи дешево?

Складно, кажучи про фінансову сторону питання, оцінити достоїнства і недоліки натяжної стелі. Для когось вартість установки може здатися високою. Однак якщо взяти до уваги співвідношення якості та ціни, то підсумкова вартість виявиться не настільки велика, по відношенню до інших видів стельової обробки.
 
Крім того, зайва економія може призвести до того, що в роботі будуть використовуватися неякісні, шкідливі для здоров'я матеріали, або установка буде виконана не професійно.
 
У кінцевому рахунку, ви самі вирішуєте, яка стеля буде встановлена у вашому приміщенні. Але якщо ви прийняли рішення на користь натяжних стель, слід пам'ятати, що різні види натяжної стелі також мають свої переваги і недоліки.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...