завантаження...

Правильне використання високих стель в інтер'єрі


При ремонті квартир найчастіше увага приділяється стінам. Потім слід звернути увагу на підлогу і меблі. Про стелі регулярно забувають і задовольняються тільки її побілкою. Насправді саме робота з стелею дозволяє створити закінчену картину дизайну приміщення, яка зможе задовольнити всі вимоги проживаючих у ньому мешканців.
 Сучасні дизайнери інтер'єрів прекрасно знають, що саме робота з стелею дозволяє виділити переваги наявного приміщення і приховати недоліки. Декорування стелі дозволяє створити оригінальний інтер'єр, який порадує і самих мешканців, і гостей -  http://arten.com.ua/. При цьому часто не потрібне придбання дорогих матеріалів, а ряд робіт можна виконати і самостійно без залучення фахівців.

  Високі стелі дозволяють істотно розсунути межі уяви. Саме тому з ними так люблять працювати дизайнери та фахівці з оформлення інтер'єрів. На ринку досить легко знайти все необхідне для реалізації запропонованих задумок.

 Найпростішим способом облагородити інтер'єр є фарбування стелі. Так, у цьому випадку ми порушуємо всі прописні істини і норми, адже багато дизайнерів не радять фарбувати стелю. Однак якщо оформити її в темний колір, то візуально можна домогтися того, що вона не буде здаватися такою вже високою.

  Візуально «опустити» стелю можна і за допомогою звичайних меблів. Для цього варто вибрати низькі моделі. Велика кількість журнальних і кавових столиків, комодів, крісел і диванів з м'якою спинкою допоможуть вам у вирішенні поставленого завдання.

  Ще одним способом зробити стелю трохи нижче є використання довгих горизонтальних смуг. Вони можуть розташовуватися на шпалерах або бути виконаними за допомогою бордюрного декору. Відмінно допоможуть в реалізації даної задумки і звичайні дерев'яні балки. У спальні можна використовувати навіс або полог над ліжком - це дозволяє не тільки понизити рівень стелі, але і створити більш романтичну атмосферу в приміщенні.

Самим традиційним рішенням для високих стель є використання підвісних конструкцій, які в простолюдді відомі як підвісні стелі. З їх перевагою можна відзначити той факт, що вони не тільки дозволяють приховати всі наявні недоліки, але й надають можливість розташувати в отриманому просторі електропроводку і різні кабелі.

Для створення натяжних стель використовуються спеціальні металеві конструкції. На них кріпитися плитка, виконувана з мінераловолокнистого, скловолокнистого і гіпсового матеріалу. Великий асортимент доступних форм і забарвлень плитки допомагають підібрати відповідні залежно від задумок господарів приміщення і дизайнерів. Як правило, підвісні стелі монтуються силами фахівців і вся робота не займає багато часу.

  Новим віянням моди можна вважати використання дзеркальних стель. Сучасна промисловість змогла замінити небезпечне скло на більш легкі і менш травмонебезпечні панелі з полістиролу. Монтування подібних стель займаються професіонали.

Використання натяжної стелі також допомагає істотно полегшити завдання перетворення інтер'єру. Ви зможете створити у себе вдома справжнє зоряне небо, хмари і т. п. Фантазія обмежена тільки можливостями сучасного виробництва. По своєму пристрою натяжні стелі схожі з підвісними.

  Все частіше в приміщеннях з високими стелями використовується гіпсокартон. Він дозволяє домогтися привабливого зовнішнього вигляду і хорошої звукоізоляції. Гіпсокартон можна пофарбувати в будь-який колір, а також забезпечити монтування будь-якої системи освітлення.

  За допомогою гіпсокартону ви можете створити багаторівневі стельові конструкції. Це дозволяє істотно розширити можливість щодо зонування наявного приміщення, що дуже актуально при наявності великих площ приміщень.

  Ще одним популярним способом декорування квартир з високими стелями є ліпнина. Виконана з гіпсу, вона стане відмінною прикрасою для будь-якого приміщення. Вона дозволяє надати наявному інтер'єру більше благородства і аристократичності. Однак і вартість подібних елементів для декорування досить висока.

Гіпс сам по собі матеріал досить крихкий і примхливий. Тому роботу з ліпниною повинні здійснювати тільки досвідчені майстри. В іншому випадку, можна просто загубити всі елементи декорування і пустити гроші на вітер.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...