завантаження...

Що краще встановити у ванній кімнаті: душову кабіну або ванну?


В'їжджаючи в нову квартиру або роблячи ремонт у старій, дуже часто ми замислюємося: якою буде наша ванна кімната?
Щоб відповісти на це питання, потрібно, перш за все, вирішити, що ми хочемо помістити у ванну кімнату. Зрозуміло, кожному хочеться обладнати свою ванну кімнату за останнім словом техніки, але так, щоб ще й розвернутися після всього цього можна було. Кожен наш візит у ванну кімнату повинен приносити задоволення - це теж факт. Всього цього ми хочемо досягти, не витративши на обладнання ванни всі свої гроші, і це теж невід'ємна умова.

Вирішити всі ці проблеми допоможе відповідь на запитання: «Ванна або душова кабінка?». Отже, душова кабіна або ванна - що краще встановити, що переважає в плані комфорту, функціональності, зручності і витрат? Полегшити для вас це вибір - задача даної статті.

Перш за все, вам варто визначитися з тим, що для вас зручніше і що вам підійде щонайкраще. Хтось любить поніжитися у ванній в теплій воді з морською сіллю і екстрактами лікувальних трав, а хтось любить стояти під душем, обдумуючи плани на майбутнє.
Якщо ви частіше приймаєте ванну, у вас є маленька дитина - вам краще придбати ванну. Але, якщо ви любитель душа, то ваш вибір - душова кабінка.

Також не останню роль у виборі між ванною і душовою кабінкою грає площа самої ванної кімнати. Якщо у вас  розширене планування, вам можна сміливо купувати ванну. Якщо ж у вас досить невелика ванна кімната, в якій хіба що пральна машина поміщається - придбайте душову кабінку. І ви не пошкодуєте, адже одна з головних переваг - компактність. І, звичайно ж, менше витрат води під час прийняття душу можна порахувати за величезний плюс. Крім того, сучасні моделі душових кабін, оснащені дахом, можуть бути використані як парові лазні або інфрачервоні сауни, а також надавати послуги звукотерапії, ароматерапії і хромотерапії.
Встановлюйте душ, якщо з вами живе інвалід - для них розробляються душові кабінки з плоскими душовими піддонами, є моделі з піддонами, вбудованими прямо в підлогу. Літні люди також розуміють, що душові кабінки більш комфортні, ніж ванни. Адже прийняти душ їм набагато легше, ніж перелазити через ванну.

Роздумуючи, душова кабінка або ванна, не варто забувати про те, що в душі ви не зможете розслаблено лежати, вам доведеться там стояти або сидіти.
Душові кабінки бувають:
- Відкриті (без даху);
- Закриті (кабіни-моноблоки з дахом);
- Вбудовані.

Відкриті моделі душових кабін - це збірні душові кабінки без даху. Вони складаються з душового піддону, огорожі та пристрою для прийняття душу.
Душові кабінки закритого типу мають 4 стіни і дах. Таку кабінку можна поставити де завгодно - хоч в центрі ванної кімнати. У такої душової кабінки багато плюсів: відмінна звукоізоляція, легка установка, наявність безлічі додаткових функцій, мобільність, багатофункціональність (хромотерапія, гідромасаж, звукотерапія та ін.).

Вбудована душова кабінка - це кабінка, вбудована в спеціальну нішу. Виробники таких кабінок рекламують їх як такі які у багато разів перевершують за багатьма характеристиками і відкриті, і закриті душові кабінки за такими параметрами:
- Ви зможете самостійно вирішувати, як буде виглядати зовні ваша кабінка, а не міняєте інтер'єр ванної кімнати під її дизайн;
- Такі кабінки можуть бути оснащені великими парогенераторами з поліпшеними характеристиками;
- В таких кабінках може відмінно бути реалізована функція «зоряне небо»;
- Відмінно підходять для прийому лазні.

Для любителів ванни і душа Якщо ви так і не змогли визначитися з вибором, що купити - душову кабінку або ванну, у нас є рішення! Навіть два.

1) Комплекс «ванна + душова кабінка (душовою піддон)». Купуючи такий комплекс, ви автоматично вирішуєте проблему раціональної організації простору ванної кімнати. Особливість таких комплексів - у формі ванній. Вони прямокутної форми, але з виїмкою, в яку поміщається душовою піддон.
2) Душовий бокс (ванна + душова кабінка, або гідробокс). Такі моделі зібрали в собі все краще від ванн і душових кабін. Душові бокси - обгороджену по всьому периметру стінками, обов'язково мають повноцінну ванну і бувають двох видів: кутові і прямокутні. Незважаючи на високу ціну гідробоксів, вони стають все більш популярними останнім часом. Адже, можливість суміщати прийняття душу та ванни дорогого коштує.

Підсумовуючи все вище сказане, хотілося б відзначити: не важливо, як ви відповісте на запитання: «Що купити: душову кабінку або ванну?». Важливо, щоб, прийшовши після трудового дня додому, ви змогли, прийнявши душ або ванну, відчути те почуття комфорту і задоволення, на яке ви заслуговуєте.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...