завантаження...

Що подарувати на річницю весілля: поради?

alt
Весілля не закінчується за один день. Щороку більшість пар відзначають день народження своєї сім'ї, згадуючи найсвітліші і зворушливі моменти торжества. Деякі з них супроводжують річницю святом у колі сім'ї та друзів. Але що подарувати на річницю весілля? Який подарунок буде доречний і чи потрібно взагалі підносити подарунки?

Традиційні подарунки

Традиція святкування річниці весілля існувала з давніх часів, коли родичі та сусіди підносили подружжю невеликі сувеніри, криють в собі певний сенс. Залежно від кількість прожитих спільно років, річниця носила певну назву. Цей звичай і зараз не втратив свою силу. День весілля - особливий день для кожної людини, а тому подвійно приємно, якщо про цю подію пам'ятає не тільки коханий чоловік, але і друзі.

Найпростіший спосіб вибору  подарка на годовщину  - довіритися народними прикметами і вибрати презент з ряду рекомендованих. Так, наприклад, на першу ситцеву річницю прийнято підносити все з ситцю, шовку або бавовни. Це можуть бути і звичайні носовички, і комплект постільної білизни. На п'ятирічку (дерев'яне весілля) традиційно дарують всілякі вироби з дерева: різьблені шкатулки, вази, свічники і так далі аж до комода з цільного дерева. До десятиріччя сімейного життя (олов'яне весілля) підносять більш розкішні презенти, але все ж з певного матеріалу (олова або алюмінію).

В принципі традиційні подарунки тобто на кожну річницю сімейного життя аж до столітнього ювілею. Ось тільки самому подружжю отримувати очікувані подарунки не так цікаво, тому вирішуючи, що подарувати на річницю весілля друзям або знайомим, проявляйте фантазію.

Що подарувати чоловікові на річницю весілля?

Коли мова йде про вашу другу половинку,  то про «класику» жанру краще навіть не згадувати. Навряд чи буде нормальним подарунок чоловікові на рік весілля - упаковка нових бавовняних шкарпеток. Кожна любляча жінка без праці придумає цікавий сюрприз для коханого, тому як знає його краще за всіх. Це може бути дорога «чоловіча іграшка», про яку чоловік мріяв, але не міг собі дозволити в рамках звичайних сімейних покупок, або зовсім недорога штучка але з великим змістом (наприклад, пов'язана з історією вашого знайомства або першим побаченням) і т. д. Пам'ятайте, тут немає конкретних правил і вимог до подарунка, це ваше свято і ваші правила.

Головний біль щодо вибору подарунка починається тільки після 5-6 роки сімейного життя. До цього терміну всі корисні і актуальні потреби вже вирішені подарунками за попередні роки, і необхідно включити чималу уяву, щоб вразити свого коханого. Якщо нічого матеріального на думку не приходить, можна організувати подарунок з розряду емоційного чи духовного: квитки на саму романтичну оперу, політ на винищувачі, вихідні на двох у романтичному місці, еротична фотосесія і т.д.

Подарунки близьким друзям

Збираючись в гості до близьких друзів, можна теж скористатися стандартними порадами, але найкраще самостійно придумати, що подарувати на рік весілля друзям. Якщо ви запрошені на першу річницю, то, швидше за все, ви були присутні і на самому весіллі. Тому подарунок може бути креативним, пов'язаним з подіями річної давнини. Наприклад, можна організувати театралізовану постановку самого незабутнього моменту торжества ваших друзів, розпакувати запечатану в день весілля коробку з побажаннями на майбутнє, провести «аналіз» сімейної зрілості і т. д. Тут все обмежується лише розмахом фантазії і почуттям гумору самих винуватців торжества.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...