завантаження...

Що ж таке сухі градирні


Сучасні системи кондиціонування, а так само деякі системи холодильного обладнання, оснащуються такими вузлами, як драйкулери. Ще їх називають сухими градирнями, і навіть конденсаторами, однак від цього їх призначення ніяк не змінюється. Сухі градирні в системах охолодження і кондиціонування виконують функції теплообмінних елементів, і справляються з цим завданням, до речі, вельми ефективно. Варто відзначити, що новітні сухі градирні відрізняються один від одного різним принципом роботи, хоча їх призначення залишається незмінним, і полягає воно в охолодження рідини.

З конструктивної ж точки зору виділяють три основних види сухих градирень. Вони можуть бути горизонтальними і вертикальними, а так само V-подібними. Саме особливостями їх конструкції обумовлений принцип роботи. Незважаючи на те, що ціна горизонтальних і вертикальних охолоджувальних установок практично однакова, горизонтальні моделі відрізняються більш простим пристроєм, а значить, більш простим принципом роботи. Вони і користуються найбільшим  попитом зараз.

Їх принцип роботи грунтується на тому, що охолодження робочої рідини всередині сухої градирні здійснюється за рахунок потоків повітря. У свою чергу повітря в установку подається спеціальним, високопотужним вентилятором. Найскладнішим з конструктивної точки зору вважається  сухая градирня  V-подібної форми, через що вона зустрічається не так часто, як аналоги горизонтального або вертикального виду. Повернувшись до горизонтальних драйкулерів, хочеться відзначити, що найчастіше вони оснащуються спеціальними вентиляторами осьового типу.

Як правило, потужності таких вентиляторів практично завжди вистачає для того, щоб нагнітати повітря в охолоджувальний агрегат з належною силою. Іноді все-таки доводиться підвищити потужність повітряного потоку, і це може бути обумовлено збільшенням навантаження на систему охолодження або кондиціонування. У таких випадках, щоб добитися ефективної роботи сухих градирень, найкраще скористатися ще більш потужними вентиляторами. Мова йде про потужні відцентрові вентилятори.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...