завантаження...

Весільна подорож: поради молодятам


Як відомо, ідеальна подорож - результат довгої копіткої праці і серйозних роздумів. Запорукою щасливого і безтурботного медового місяця є прогноз всіляких організаційних проколів і недоліків, які можуть зіпсувати радісний момент.

Напрямок

Перші розбіжності виникають вже при визначенні місця призначення. Нареченого ваблять жаркі країни, можливість викурити справжню кубинську сигару або полазити по альпійських вершин. А нареченій подавай весільний букет з троянд, зібраних в Голландії, прогулянки по вечірньому Парижу або романтичний круїз по Європі. Як же вибрати золоту середину, щоб і їй, і йому було комфортно і цікаво в поїздці? Це питання - перший іспит на здатність поступитися коханій людині. Слідувати порадам родичів або друзів в цьому випадку смертельно небезпечно для ідеального медового місяця. Рішення обов'язково знайдеться і тільки в розмові з коханим.

Організація

Поїздку можна організувати двома шляхами: самостійно і через турфірму. У першому випадку покупка квитків, бронювання готельного номера, оформлення залу квітами в день приїзду, отримання візи лягає на плечі молодят. У другому за все це відповідає агентство  http://www.nabortu.ru/country-city/Europe/Russia/Omsk/. Вибирати його потрібно ретельно, не роблячи поспішних висновків на підставі рекламних проспектів і захоплюючих розповідей менеджерів. Обов'язково треба почитати відгуки про роботу компанії в мережі, де вже "набили шишок" туристи і виклали свої історії

Звертатися до туроператора треба за три тижні. Це необхідно, щоб при стикуванні дат весілля, відправлення рейсу і поїздів, не виникло жодних проблем. На оформлення закордонного паспорта потрібно мінімум два тижні.

Підготовка

Запишіть адреси і телефони консульства або посольства в країні призначення. Проконсультуйтеся у фахівців або в інтернеті, як там прийнято поводитися. У деяких країнах за виникнення недопалок відводиться кілька діб для виправних робіт. Сумнівна перспектива для романтичного відпочинку. А більшість іноземних готелів практикує таку послугу, як доставка квітів та напоїв в номер, причому за додаткову плату.

Приготуйте ксерокопії паспортів, свідоцтво про укладення шлюбу, свідоцтва про народження. Після офіційної реєстрації внутрішній і закордонний паспорти дружини з її дівочим прізвищем "законні" протягом трьох місяців. Певні труднощі з різними прізвищами молодят можливі тільки в арабських країнах, однак і їх можна вирішити.

За тиждень подивіться довгостроковий прогноз погоди, приготуйте аптечку, перевірте, чи працює відеокамера і фотоапарат, складіть список потрібних речей.

За три-чотири дні до вильоту упакуйте багаж, поповніть рахунки мобільних телефонів, дізнайтеся у свого оператора компанію, яка надає за кордоном найбільш вигідний зв'язок. Обміняйте частину готівки, перевірте рахунок на банківській картці.

І не забудьте взяти з собою гарний настрій і щасливі посмішки.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...