завантаження...

Вибираємо дитячі м'які меблі

Вибираємо дитячі м'які мебліДитячі м'які меблі - це особливий різновид меблів, адже діти більш активні, ніж дорослі, їм потрібно більше простору, їхні інтереси та уявлення далекі від думок батьків, тож не дивно, що при облаштуванні дитячої потрібно враховувати, трохи інші чинники, ніж при покупці дорослих меблів.

Почнемо по порядку:

1. Перед тим, як приступити до вибору дитячого дивана, для початку визначтеся, яке приміщення в квартирі ви віддаєте дитині. Пам'ятайте, що по можливості, дитяча кімната повинна бути сухою, просторою і виходити на сонячну сторону.

2. Пам'ятайте, що в кімнаті повинно бути багато місця, так як дітям потрібен плацдарм для ігор, роботи, іграшок. Як результат, не варто купувати громіздкий диван або тахту, а також занадто великі гарнітури, меблів повинно бути по мінімуму, краще у вільному місці організувати спортивний куточок, ніж поставити ще одне крісло.

3. Останнім часом стали дуже популярні меблі, що трансформуються для дитини, які складається з модулів, таке рішення дозволяє дитині самій облаштовувати кімнату на свій смак і потребам, а також батьки отримують можливість у міру необхідності, наприклад, при дорослішанні малюка, докуповувати необхідні шафи, столики, комоди . Користуються популярністю в зв'язку з цим і модельні дивани та крісла фірми Снайт, наприклад два таких крісла з легкістю можуть стати диваном.

4. Якщо ви хочете, щоб обрані вами меблі служили вашій дитині не один рік, то краще зупинити вибір на моделях, висота і довжина яких регулюється, вони будуть рости разом з вашим малюком. Наприклад, підліткові дивани частіше мають такий механізм відкриття, що довжину спального місця ви можете регулювати самостійно.

5. Діти більш схильні до алергічних реакцій, через це потрібно серйозно ставитися до вибору тканин для дитячих м'яких меблів.
Не бажано вішати на стіни килими, а на вікна штори з важких тканин, які добре вбирають пил. Такі «пилозбірники» можуть негативно позначитися на здоров'ї малюка.

6. Вибраючи для кімнати дитини оптимальну колірну гаму, не варто занадто акцентувати уваги на яскравих кольорах, так як вони можуть при постійному впливі викликати проблеми із зором. Досить буде зробити яскравими лише деякі предмети інтер'єру. Найбільш відповідними для дитячої є пастельні тони, вони візуально збільшують розміри кімнати, а також роблять її більш світлою.

7. При виробництві меблів для дітей часто використовується такий матеріал, як дерево. З одного боку, це чудово, тому що такий матеріал є натуральним і екологічно чистим, з іншого ж боку, дерево дуже сильно реагує на зовнішні впливи, на ньому можуть залишитися подряпини, вм'ятини, тому дуже часто з часом така мебель втрачає свій презентабельний вигляд, і постає необхідність її реставрації.
У випадку якщо ви вирішили придбати чаду дитячі меблі з МДФ або ДСП, то простежте за тим, щоб рівень виділення формальдегідів у даній меблів був близький до нуля. Якщо вам не можуть в магазині цього гарантувати, то ще раз обміркуйте необхідність покупки, адже під питанням здоров'я вашої дитини.

8. Сучасні диванні оббивки сьогодні в більшості випадків покривають спеціальним складом, який дозволяє меблям довше зберігатися, запобігає появі складних плям, сильних забруднень, а також роблять можливою вологе прибирання меблів в дитячій. Тому намагайтеся віддавати переваги дивану чи кріслу саме з таким покриттям.

9. І незалежно від попередніх пунктів, при будь-яких меблях, з будь-якого матеріалу, і комплектуючих, батьки в першу чергу повинні дбати про безпеку дітей. Заздалегідь ще при покупці подумайте над питанням, наскільки безпечна ця модель дитячого дивана, чи може дитина поранитися, граючи на ньому, чи немає небезпечних кутів, складних механізмів і т.д.

Багато виробників роблять дитячі меблі із закругленими кутами, що дуже завбачливо, якщо на тій моделі, яку вибрали ви, таких удосконалень немає, то бажано самостійно придбати спеціальні скругляющі куточки.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...