завантаження...

Вибираємо дитячий одяг: на що звернути увагу?


Батьки завжди прагнуть дати своїм дітям все необхідне і найкраще. І одяг не є винятком. Одяг для маленьких представників суспільства повинен бути особливо зручним, якісним, нешкідливим і, звичайно, радувати погляди дорослих і самих діток.

Про те, який одяг і як вибирати для своїх чад, ми і розповімо в цій статті.

На що звертати увагу при виборі одягу для дитини?

Для багатьох з вас не буде новиною, що все, чим дитина оточена з раннього віку, впливає на формування її особистості, смаків, уподобань. Саме тому важливо, щоб одяг викликав естетичне задоволення у ваших дітей. Нехай на ньому будуть аплікації, вишивки, барвисті зображення, намистинки та інші декоративні елементи. Це стане привертати увагу і розвивати творчі здібності малюків. Яскраві кольори ненав'язливо посприяють гарному настрою і новим ідеям.

Але все ж одяг повинен не тільки радувати око, але відповідати санітарним нормам і нести в собі зручність, комфорт і захист дитини. Одяг для діток повинен виготовлятися з натуральних і екологічно чистих матеріалів, бути гіпоалергенним. Не варто вибирати речі подешевше, заощаджуючи при цьому на якості. Дорожче здоров'я ваших дітей бути нічого не може!

Барвники, що використовуються для фарбування тканин як літнього, так і зимового дитячого одягу, повинні бути стійкими. В іншому випадку, від частого прання і сушок річ швидко втратить свою яскравість і естетичність. І, зрозуміло, вони повинні бути безпечними.

Всі декоративні елементи повинні бути надійно і міцно прикріплені до поверхні тканини, щоб маленька дитина не змогла взяти їх в рот і проковтнути.

У багатьох батьків, а також у дідусів і бабусь часто виникає бажання купити якусь річ на виріст. Так чинити не варто. По-перше, до потрібного розміру дитина може вирости не в той сезон, на який розрахована річ, а до наступного - перерости її. По-друге, вона може втратити свою привабливість і актуальність до моменту, коли стане впору. А по-третє, якщо дитина почне носити одяг, який більше її самої на кілька розмірів, їй не уникнути дискомфорту і навіть травм.

Як вибирати зимовий одяг для дітей?

Це  актуальные новости, що заслуговують окремої уваги. Зима - це особливо радісна пора для дітей, коли вони готові проводити на морозі цілі дні. В умовах холоду і снігу дуже важливо подбати про те, щоб одяг "дихав" і не сприяв зайвому потовиділенню. При цьому матеріали зимового одягу повинні перешкоджати проникненню холодного повітря всередину. Тобто він повинен не "нагрівати" дитину, а утримувати тепло і підтримувати нормальну температуру тіла.

Зимовий одяг для діток покликаний бути легким, що дозволяє без труднощів рухатися і бути активним. Необхідно, щоб він служив захистом від вологи і задування вітру, не промокав наскрізь і швидко сохнув.

Високоміцні матеріали, а також якісне пошиття стануть запорукою комфортного носіння зимового одягу. Важливо, щоб шви не були надто нерівними і рельєфними, інакше вони можуть натирати. Також варто вибирати речі, на яких є гумки або зав'язки на манжетах і поясі. Завдяки їм за пояс, рукав або штанину не потрапить сніг, холодне повітря або вода.

Хорошим прикладом зимового варіанту дитячого одягу послужать комбінезони, які підходять для діток дошкільного віку. Для старших дітей виробляються комплекти з курток і штанів, створені зі спеціальних матеріалів. А для самих маленьких випускають спеціальні конверти, в яких їх легко носити і захищати від негоди. Завдяки такому одягу ваші діти зможуть насолоджуватися принадами сніжної зими, не помічаючи холоду і морозу. А їхнє здоров'я не змусить вас хвилюватися, головне - правильно підійти до питання вибору зимового одягу.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...