завантаження...

Вибираємо і будуємо дерев'яний дачний будинок

будуємо дерев'яний дачний будинокШум великого міста давно став для міської людини щоденним випробуванням, з часом ми навіть звикаємо до нього. Але як тільки наступають вихідні або відпустка ми прагнемо виїхати в тишу природного оточення. Дерев'яна дача - це одне із цих місць, де ми можемо спокійно відпочити, в оточенні натуральних природних матеріалів. Чому саме дерев'яна дача?

Відповідь дуже проста - дерево "дихає". Тільки цей матеріал створить в будинку унікальний кисневий баланс, підтримає вологість в оптимальному стані.

Деревина абсорбує сигаретний дим і інші негативні запахи. Для алергіків це взагалі найкращий вибір, в дерев'яному будинку ніколи не буде пилу, завдяки антистатичним властивостям матеріалу. Самі стіни будинку набагато легші, ніж цегляні, що дозволить зробити простий фундамент, а це в свою чергу значна економія коштів. У такій дачі взимку буде тепло, а влітку прохолодно. Якщо ви зупините свій вибір на дерев'яній дачі, то вже ніколи не проміняєте її ні на яку іншу.


Технології будівництва та проектирование деревянных домов под строительство бувають різними. Ми зупинимо свою увагу на профільованому брус природної вологості, клеєному брусі і каркасно-щитовому будинку.

Профільований брус - це сучасний і практичний будівельний матеріал. Виготовляється брус з круглих колод, шляхом спилювання округлих частин з чотирьох сторін. Завдяки наявності у профільованого бруса спеціальної системи кріплення (паз і шипів), забезпечується хороше і міцне з'єднання між колодами, що гарантує високі теплоізоляційні властивості будови.

Клеєний брус - найсучасніший дерев'яний будівельний матеріал. Його виготовлення засноване на склеюванні добре висушених дощок, ще їх називають ламелі. Будинок будується набагато швидше, ніж зі звичайної колоди, немає необхідності і в додатковій зовнішній обробці.

Каркасно-щитова технологія - це найпростіший варіант будівництва. Після влаштування простого фундаменту, будується каркас, з уже готовими віконними і дверними прорізами. Будинки зовні нагадують класичний зруб, але ніякої опади будинок не дає.

Що стосується недоліків, то можна відзначити, що профільований брус природної вологості може дати осадку будинку вже після будівництва, хоча стіни із звичайного бруса осідають набагато більше. Але про це не варто забувати, і заселитися в такий будинок краще через рік, а, то й через два, після будівництва.

Отже, яку ж дерев'яну дачу ви хочете мати? Проектів дачних будинків безліч, але перш ніж вибирати проект, точно визначте свої переваги. Подбайте про зручність взаємного розташування приміщень тощо.

Джерело: http://13stroy.ru/load

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...