завантаження...

Вибираємо ліжко...

вибираємо ліжкоЗапитайте себе, чи стало для вас нормою життя безсоння, або в порядку речей ранкова втома, нездужання і небажання піднятися з ліжка. Можна знайти цьому факту масу виправдань: комар дзвенів біля вуха, а може ваш організм став індикатором магнітних бур, а може бути в ваше вікно заглянув повний місяць?

Не шукайте причини, а зверніть увагу на ліжко, адже лежачи на ньому, не завжди можете отримати повноцінний сон, і, швидше за все, «відпочинок» не що інше, як мука і ви отримуєте масу неприємних відчуттів. Незважаючи на тривалість терміну служби - близько десяти років - ліжко може постаріти раніше терміну. До того ж, вимоги до якості відпочинку змінюються з роками і стають іншими. Так, в юності і молодості людина, як правило, швидко засинає, можливо проблем поки менше, і як то кажуть, ревматизм не мучить, а от людина старшого віку вже не так швидко засне, перевертається, будь-який звук або навіть шурхіт може розбудити.

Життя не стоїть на місці і яким би стійким хранителем традицій ви не були, вас будуть відвідувати думки зі зміною інтер'єру змінити ліжко. Що може бути приємніше, ніж якісне ложе, на якому можна витягнутися після трудового дня. Як правило, всі ліжка повинні бути з двох складових частин - матраца і корпусу. Вся зручність полягає в матраці, що надає ліжку м'якість і поглинає вологу тіла, наповнювач.

Одна зі складових матраца, що надає йому пружність - це частина, що має в основі пружини, виготовлені з якісної загартованої пружинної сталі. Всі вищевказані частини з'єднуються в одне ціле тканинною оббивкою. Пружність матраца залежить від кількості пружин і товщини дроту. Більше пружин - вище пружність. Технічний прогрес міцно і грунтовно увійшов в наше життя, можна сказати, навіть, що увійшов в нашу спальню разом з латексними і поролоновими матрацами. Вони виграють у пружинних своєю легкістю.

Але що ж дозволяє хорошому якісному матрацу зберігатися довго і після тривалого використання залишатися пружним і міцним. Звичайно ж це складова будь-якого ліжка - корпус у вигляді ящика, який одночасно є амортизатором для матраца і влаштований він так, що дозволяє матрацу «дихати». А «дихаючий» матрац, всмоктуючий щодня вологу тіл, вентилюється завдяки зручно скроєним каркасом з металевих та дерев'яних рейок і пружин.

Вибір ліжка

Що є головним при виборі ліжка? Його  вартість? Швидше за все - так, габарити - безсумнівно. Але що може бути важливіше здоров'я? Вибираючи ліжко в меблевому салоні можна з насолодою витягнутися на ньому всім тілом, повернутися на лівий, потім на правий бік, погойдатися. Не соромтеся, адже ви хочете купити ліжко, на якому проведете частину свого життя.

Критерії вибору.

- Опора і зручність - запорука здорового сну.

Дуже твердий матрац - це поганий вибір, адже ліжко потрібно для того, щоб спати, а не для того, щоб вранці відчувати болі в спині. Кращий порадник у такій справі - ваше тіло. Тільки воно на фізичному рівні «знає», що краще для вас. Лежачи, просуньте руку під спину. Матрац вам підходить по пружності, якщо рука пройшла нормально і ви вільно повернулись. Якщо хребет у лежачого на боці залишився рівним, то матрац хороший і вам підходить. Огрядний чоловік повинен підбирати собі більш твердий матрац.

Ширина - це важлива деталь. Подружнє ложе при стандартній ширині двоспального ліжка надає кожному, який лежить на ньому, мало місця, а спати в положенні «солдатика» всю ніч навряд чи хтось захоче. Необхідно вибирати таку ширину ліжка, щоб не боятися з нього впасти і мати свободу рухів під час сну.

- При виборі звертайте увагу на комплектацію.

Переважно, для збереження якості нової речі, купувати корпус і матрац разом, щоб надалі уникнути навантаження на хребет. Виробник, напевно, відмовиться виконувати гарантійні зобов'язання, якщо дно старого корпусу зіпсувало новий матрац.

- Не менш важливим аспектом є габарити.

Сучасні дизайнери пропонують різноманіття форм і розмірів на будь-який смак. Для малих житлових площ можна вибрати ліжко, що піднімається до стіни і відкривається як шафа та інші всілякі види трансформерів. Зручно, також, користуватися поролоновими матрацами, які на ніч можна розгортати на підлозі, а вранці скачувати і прибирати у шафу або комору.

- Якість.

Якісна нова річ довго залишається новою. Якість поєднує в собі всі перераховані вище критерії вибору, не скупіться, і ваш вибір на довгі роки подарує вам прекрасний сон. Доглядати за ліжком почніть відразу. Для початку прочитайте інструкцію з догляду. Поліетиленова упаковка, в якій з магазину доставили ліжко, виконала свою функцію при транспортуванні, захистивши нову річ від механічних пошкоджень, опадів та вуличного пилу. Але в приміщенні упаковка здатна нанести шкоду, якщо її довго не знімати, може з'явитися грибок та плісняви. Тому її обов'язково знімаємо.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...