завантаження...

Вибираємо меблі в дитячу кімнату...

Вибираємо меблі в дитячу кімнату...Дитячий світ - це модель світу дорослих. Тільки в дитячому світі враховуються всі потреби дитини. Усі батьки мріють, щоб у їхніх дітей було все зручне, красиве, корисне і, звичайно ж, краще. І всі ці вимоги у повній мірі відносяться до дитячих меблів. І сьогодні багато батьків ще до народження дитини продумують таке питання - як вибрати дитячі меблі, які будуть зручні і красиві?

Поки дитина мала, проблема, як вибрати дитячі меблі, вирішується на рівні матеріального забезпечення батьків. Малюкові до півроку досить ліжечка, столика для ігор. Потім йому потрібен буде зручний столик-стілець. На нашому ринку вибір цих предметів меблів досить широкий. Основна вимога, крім того, що меблі повинна бути красиві, вони ще й повинні бути виготовлена ​​з матеріалів, які не становлять небезпеки для здоров'я дитини і з якісною фурнітурою. 

Дитина росте, у неї з'явилися власні заняття і інтереси. Виросла і її активність. І батькам знову доводиться вирішувати питання - як вибрати дитячі меблі. На етапі розвитку дитини до трьох років інтер'єр дитячої кімнати є розвиваючим середовищем для неї. У цьому віці дитина прагне не тільки всі помацати руками, їй цікаво відкривати, закривати, кататись. Ось ці вимоги варто враховувати, вибираючи меблі для своєї дитини. Ідеально, якщо в інтер'єрі дитячої кімнати дитини двох-трьох років буде гірка, драбинка, м'які модульні меблі. У віці трьох років дитина проявляє інтерес до малювання, і їй необхідний стіл і стілець, які будуть відповідати її росту. 

Пройде ще зовсім небагато часу, дитячий сад залишиться позаду, і ваш малюк вже збирається до школи. В цей час до питання, як вибрати дитячі меблі, треба підходити серйозно, як ніколи.
Головним предметом інтер'єру дитячої кімнати стає робоче місце або місце для занять. Дитині потрібен стілець з прямою спинкою і письмовий стіл. Адже тепер їй доведеться багато часу проводити за столом, роблячи уроки. Варто придбати в кімнату дитині різні стелажі або комод з висувними ящиками, де вона буде розміщувати всі свої «скарби», також не завадить зручна шафа купе для одягу. До речі шкафы купе на заказ недорого можна придбати у багатьох мебельних інтернет-магазинах.

У кімнаті дитини треба з допомогою предметів меблів організувати три функціональні зони: зона відпочинку, ігрова зона і робоча зона. Тому при виборі меблів треба орієнтуватися на конкретні предмети меблів. Зазвичай це диван-ліжко, стіл для занять, і дві шафи - одна для одягу, інша для книг.

Сьогодні дуже швидко в інтер'єрі дитячої кімнати з'являється ще й такий предмет меблів, як комп'ютерний стіл.

Але погодьтеся, що, якщо встановити все це в кімнаті дитини, то вільного простору там практично не залишиться. Тому, вирішуючи питання, як вибрати дитячі меблі, треба подумати про набори корпусних меблів. Сьогодні виробники пропонують дуже цікаві набори меблів для дитячих кімнат, які забезпечують всі потреби дитини, займають мінімум місця і створюють комфортну обстановку.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...