завантаження...

Як добитися плоского живота. Секрети знаменитостей

Як добитися плоского животаМи все мріємо про красиве струнке і підтягнуте тіло. В рубриці особливих бажань у більшості жінок перебуває бажання мати плоский животик, якого такого важко досягти. Як же зіркам і знаменитостям виходить стати володарками красивих форм. 

Одним з найбільш популярних тренерів серед знаменитостей вважається Вівека Йенсен, яка розробила цікаву систему схуднення. Вона поєднала в своїй системі танці, бокс і пілатес, що в результаті вилилося в систему під назвою пілоксінг. Завдяки пілоксінгу багато знаменитостей можуть похвалитися ідеальним животиком, серед яких Хіларі Дафф, Діана Крюгер і Кірстен Данст. Дана методика допомагає зміцнити не тільки м'язи преса, а й м'язи спини і поліпшити поставу. Але слід зазначити, що за допомогою пілоксінга ви досягнете не тільки плоского животика, але і виразних кубиків на пресі.

Якщо ж ви більше хочете стати володаркою жіночного животика, тоді вам слід вдатися до методики, якою користується Сальма Хаєк. Засновником цієї методики є Тамара ді Телла, яка розробила вправи для схуднення, що поєднують в собі пілатес і танго, що вилилося в танголатес.

Витривалішими і стійкими зірками по праву вважаються Мадонна і Гвінет Пелтроу. Вони вдвох захоплюються йогою і капоейрою. Їх відомий нью-йоркський тренер Карлос Родрігес відрізняється своєю наполегливістю. Він не дає зіркам перепочити ні хвилини. Карлос розробив систему тренувань, які поєднують в собі елементи йоги і капоейри. У деяких своїх інтерв'ю епатажна співачка Леді Гага зізнавалася, що потай мріє відвідати тренування цього відомого тренера, але вона не до кінця ще впевнена у своїх силах і в тому, що зможете витримати повністю всю навантаження. Сам же тренер не раз зазначає, що для того, щоб добитися плоского животика, необхідно старанно працювати і докладати максимум часу і зусиль. Тренування у цього тренера починається з медитації, після чого слід динамічна йога, а на завершення - стрибки і розтяжка.

Ще одна володарка плоского животика Моніка Беллуччі стверджує, що ніякі силові або кардіо тренування їй не допомагають у досягненні плоского животика. Із зайвою вагою актриса бореться за допомогою регулярного плавання в басейні. Потрібно зазначити, що такі заняття явно йдуть їй на користь.

А можливо проблема великого живота не в малих фізичних навантаженнях, а в хворобі. Якщо це так - то хочемо вам запропонувати гипергидроз лечение донецк, що допоможе вам мати більш струнку фігуру...

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...