завантаження...

Як навчитися грамотно писати

грамотно писатиВідомо, що українська мова по праву вважається однією з найважчих мов у світі. Але завдяки цьому з'являється можливість використовувати безліч різних мовних прийомів, які роблять мову краше. Але, на жаль, останнім часом досить складно знайти людину, яка змогла б барвисто і безпомилково викласти свої думки на аркуші паперу. Саме тому ми розповімо вам сьогодні про те, як навчитися грамотно писати.

Щоб ваш текст справляв враження, що його автор - це людина грамотна, першим ділом слід приділити увагу орфографічній грамотності. Яким би красномовством в тексті ви не плескали, які б складні обороти не застосовували, але якщо у ваших рядках присутні безглузді орфографічні помилки, це завжди виглядає несерйозно. Тому врахуйте, що основою грамотної письмової мови є відсутність орфографічних помилок. 

Щоб грамотно і барвисто писати, необхідно багато читати. Ніхто вам не дасть більш слушної поради. Не існує ніякої дивовижної чудо-програми, яка за короткий час навчить вас писати без помилок. Тільки книги стануть вашими вірними помічниками і друзями на шляху навчання грамотності. Причому читати необхідно не тільки класичну літературу. Навіть найпростіші періодичні видання можуть істотно підвищити ваш рівень грамотності. Читайте, як тільки з'явиться вільна хвилина.

Коли ви пишете, намагайтеся вимовляти написане вголос. Така практика допомагає скоротити кількість орфографічних помилок. У сказаному вголос тексті легше знайти помилки і «криві словосполучення».

Пам'ятайте Чехова, який сказав знамениту фразу: «Стислість - сестра таланту!». Візьміть собі це за правило. Якщо ваше мистецтво красномовства знаходиться поки не на високому рівні, уникайте складних фраз і зворотів, які лише заплутають вас і вашого читача. Простими пропозиціями простіше донести сенс, а також уникнути орфографічних помилок.

Не забувайте про структуру тексту. Завжди має бути вступ, основна частина та висновки. Не потрібно занадто багато уваги приділяти вступу, він призначений лише для того, щоб плавно підвести читача до основної частини, в якій ви викладете основний сенс. А на закінчення обов'язково «поставте» логічну крапку всьому написаному вище.

Цікаво знати: якщо вам потрібен терміновий ремонт стиральных машин, сьогодні це не проблема. Сервісна служба порталу remontstiralok.kiev.ua надає послуги з ремонту пральних машин і здійснює професійний ремонт будь-якого типу складності вдома у клієнта (ремонт, профілактика, підключення).

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...