завантаження...

Як організувати романтичне побачення: поради


Кажуть, романтика це - молодша сестричка кохання. Правильніше сказати, що романтика додає в наші любовні взаємини відсутню деталь, перчинку, без якої наше з вами життя було б нудним і нецікавим.
Що ж таке романтичне побачення і романтика взагалі? Кожна людина розуміє і розрізняє її по-своєму. І це просто чудово, коли наша думка хоч трохи збігається з думкою і бажанням нашої другої половинки. Ну, а якщо все навпаки, як тоді бути?

Хтось для себе воліє класичну романтику в її не в'янучому вигляді - шампанське, купить свечи, квіти і все в цьому роді. Таку романтику нескладно організувати і вдома: купите пляшечку шампанського, красиві й оригінальні свічники, ароматизовані свічки, приготувати легку і просту вечерю (якщо не вмієте готувати, можна просто замовити), накрийте якось оригінально столик. Ну і, звичайно ж, потрібен романтичний настрій. Для інших романтика пов'язана з відвідуванням пафосного і дорого клубу чи ресторану. Для когось берег моря з його пляжами або осінній ліс з його прекрасним листопадом буде супер-романтичним. Але це добре, це зрозуміло! А як бути, якщо для вашої другої половинки словосполучення «романтика» і «екстрим» є синонімами? Спуск швидкісною по «чорною» трасою на сноуборді або стрибки з парашутом?

У цьому випадку золота середина найкраща. Наприклад, стрибнути з парашутом можна з досвідченим інструктором, в тандемі. Ніби й зробив стрибок, але й гострі і незабутні відчуття отримав і все ж, якось по-спокійніше.

Але, якщо ви в цій парі займаєте ту сторону, для якої вечеря при свічках, легка музика і сексуальна мереживна білизна і є романтика, то на компроміси доведеться йти і вам.

Хто вам таке сказав, що «романтична» вечеря повинна бути схожою зі сценами з якогось там дамського третьосортного роману? Будьте креативними! Здивуйте свою другу половину! Вечеря зобов'язана бути не банальною і повсякденною.

Звичайно, з'їсти п'ятдесят штук устриць перед ніччю божевільної і нестримної любові, не у всіх вийде. Не у всіх є можливість, та й устриці не всім подобаються. Але щось більш екстравагантне і екзотичне, ніж шматок смаженої курки з макаронами ви зобов'язані подати до столу. Звичайно ж, якщо є бажання, щоб це був романтичний і незабутній вечір.

Придумайте сценарій на цей вечір, сценарій на ніч, якщо це є у вашій програмі, не потрібно спускати все на самоплив. В інтернеті існує безліч ігор, придуманих для подібних сексуальних і романтичних побачень. Не треба чекати милостей і подачок від природи, а потрібно брати ініціативу повністю в свої руки. Запам'ятайте - це ваше поле і тут ви граєте за своїми правилами!

З приводу сексуальної, еротичної чи іншої мереживної білизни: не повинно бути ніяких компромісів! Навряд чи ще на цій планеті знайдеться ідіот, байдужий, який не оцінить прикладених вами в цій області зусиль. Ну, а навіть якщо знайдеться - так, що візьмеш з ....

Та й, до речі, вітається домашній стриптиз, який надає свою чарівну і незабутню дію, як на крутих мачо, так і на матусиних закомплексованих синків. З цього правила винятків не буває.

Загалом, пробудіть свою енергію і фантазію і повірте - це з лишком окупиться!
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...