завантаження...

Як підібрати собі офісне крісло?


Перше, найголовніше, правило при підборі крісла - в кріслі потрібно сидіти! Не можна крісло замовляти просто по картинці. Адже тіло у кожної людини індивідуальне.

Люди часто вибирають крісло за зовнішнім виглядом. Таким вибором ви можете себе дуже розчарувати. Крісло може бути супер-пупер зовні, але ви не зможете в ньому висидіти і півгодини (правда бувають і такі випадки, коли має бути саме таке крісло в приймальні, щоб відвідувач в ньому відчував себе не комфортно і не набридав вам своїєю довгою присутністю :) - але це поодинокі випадки, швидше виняток). Крісло має і зовні вам подобається і бути зручним.

При виборі крісла на роботу  - наша порада брати крісло в  заміннику або шкірі, кресла для конференций, так як крісло в тканині не практичне і через певний час на ній можуть утворитися плями.

Для дому ж крісло в тканині - ідеальний варіант. Адже вдома часто ви сидите в нижній білизні на кріслі і тактильно більш приємна тканина, ніж холодна шкіра або замінник.

Теж стосується підлокітників і хрестовин на кріслі. Зараз увійшло в моду купувати крісла з хромованими хрестовинами і підлокітниками. Але багато, після покупки таких крісел, скаржаться, що вдома не сильно приємно сидіти за кріслом, так як в наших погано отоплюваних квартирах, метал охолоджується і рукам і ногам не комфортно перебувати на металевих підлокітниках і хрестовинах.

Також при виборі звертайте увагу на ролики. Якщо вдома паркет або ламінат - потрібно купувати крісло з прорезиненими роликами. У такого ролика зазвичай за обідком йде сіра смужка (тверда гума).

Якщо ваша вага більше 90кг, то потрібно підбирати крісло моноблочне - це коли спинка і сидіння складають одне ціле. Так як крісло, яке складається з спинки і сидіння, які кріпляться один до одного за допомогою підлокітників, при великих навантаженнях з часом втрачає свою жорсткість - крісло з роками стає як холодець.

З приводу механізмів - при великій вазі вибирайте крісло з механізмом Мультиблок (МВ) або Deep Tilt (DT) - у них товщий метал і його більше в механізмі - при навантаженнях механізм з часом не розвалиться.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...