завантаження...

Як підтягнути сідниці?

Як підтягнути сідниціКожна жінка мріє про те, щоб її тіло було струнким і привабливим. З особливою гордістю жінки демонструють свої підтягнуті і пружні сідниці. Звичайно, отримати настільки красиві форми від природи практично неможливо, над досконалістю доводиться постійно і регулярно працювати. Саме тому ми розповімо вам сьогодні про те, як підтягти сідниці. 

Найбільш ефективною і результативною вправою для підтягування сідниць є присідання. Але присідати слід правильно. Встановіть ноги на ширину плечей, носки мають бути спрямовані назовні, руки повинні знаходитися вздовж тіла. Втягніть куприк, а м'язи сідниць напружте. З цього положення виконайте присідання, не відриваючи п'яти від підлоги. Щоб дотримати баланс і не впасти, при виконанні даної вправи під час присідання витягайте руки прямо на висоту плечей. У положенні сидячи залишайтеся близько 2-3 секунд. Виконайте 20 таких присідань. На останньому присіданні залишайтеся в положенні сидячи близько 20 секунд, після чого виконайте подобу пружинистих рухів з метою розтяжки сідничних м'язів.

Ще одною дуже ефективною вправою, як підтягнути сідниці, є випади з торканням. Встаньте в положення, коли ноги знаходяться на ширині плечей, носки - прямо. Правою ногою зробіть присідання вперед, поки коліно не опиниться під прямим кутом, ліва нога відставляється тому, щоб вийшов глибокий випад. Під час випаду правою рукою виконайте торкання підлоги, а ліву руку тримайте піднятою вгору на рівні лиця, долонею назовні. Потім змініть ноги, і виконайте ту ж вправу. На кожну ногу слід виконувати близько 10 таких випадів з торканням.

Різновидом даної вправи є випади з стрибком. Тобто вам слід знову ж зробити глибокий випад правою ногою, стежте за тим, щоб коліно було зігнуто під прямим кутом, і знаходилося безпосередньо над кісточкою і не виходило за лінію носка. У стрибку змініть ноги, тобто на випад вперед перенесіть вже ліву ногу, а праву відведіть назад. Такі вправи також слід робити близько 10 повторень на кожну ногу. І пам'ятайте, що тільки регулярні фізичні заняття допоможуть вам отримати красиві і пружні сідниці. А якщо ви будете пропускати тренування або виконувати їх в півсили, це відразу ж позначиться на вашому фізичному стані. 

До речі, проблеми у нас, у жінок, бувають не тільки з сідницями, але і більш серйозні. Якщо вам поставили діагноз киста яичника і симптомы вам не відомі, то пропонуємо заглянути на портал medn.ru, на якому ви дізнаєтесь усе про дане захворювання.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...