завантаження...

Як побороти любовну залежність?

Як побороти любовну залежність?Любов - це одне з найпрекрасніших почуттів на планеті. Кожен з нас мріє любити і бути коханим. Любов окриляє нас, вселяє радість і щастя в кожен день. Але іноді кохання може стати сущим пеклом і отрутою, яке отруює твою сутність і труїть все життя. Коли розвивається любовна залежність від партнера, то жінка не здатна тверезо мислити і тверезо оцінювати ситуацію. Її думки повністю поглинають безпідставні ревнощі, а також постійна необхідність бачити свого обранця. Все це загрожує нервовим зривом, моральними розладами, поддавленним настроєм, а також розвитком депресії. Саме тому ми розповімо вам сьогодні про те, як побороти любовну залежність. 

Деякі вважають, що такого поняття як «любовна залежність» не існує. Адже любов - це прекрасне почуття, а така сильна любов - це справді рідкісне почуття сьогодні. Звичайно, кожному чоловікові буде приємно, коли жінка настільки його любить і боїться втратити. Але все ж, це до пори до часу. Потім чоловіка обов'язково почне дратувати настільки нав'язлива поведінка. Адже більшість чоловіків бажає бачити поруч із собою незалежну жінку, впевнену в собі, в своїх силах і красі.

Якщо любовна залежність розвивається на тлі особистих комплексів, то насамперед необхідно від них позбавлятися. У випадку, коли дівчина незадоволена своєю зовнішністю, необхідно підвищувати власну самооцінку. Рушайте в салон краси, зробіть нову зачіску, можете взагалі провести свій час на відпочинку у Львові. Якщо справа в фігурі - займіться спортом, який вам допоможе не тільки підправити недоліки зовнішності, а й стане віддушиною, під час занять яким ви можете цілком віддаватися собі, своїм думкам і підвищувати свою самооцінку і самовпевненість.

Іноді ревнощі з банальної причини пожирають занадто велику кількість зайвого часу. Якщо ви домогосподарка і ревнуєте свого чоловіка до його симпатичних колег по роботі, знайдіть собі захоплення або роботу. Нехай, це буде завантаженість не на цілий день, а всього на кілька годин. Але там у вас розшириться коло спілкування, ви познайомитеся з новими цікавими людьми, і забудете про свої негативні думки. 

Загалом, щоб побороти любовну залежність, необхідно працювати над собою, над своєю самооцінкою, зовнішністю і захопленнями. І тоді, якщо ви будете цікавою самій собі, то й ваш чоловік буде повністю поглинений вами, а не будь-ким, і у вас зникнуть приводи, за якими ви могли б ревнувати.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...