завантаження...

Як порадувати дитину: організація дитячих свят і секрети підготовки


Для дорослих організація дитячих свят завжди цікавий, але клопіткий процес. Якщо ви хочете порадувати свого малюка на День Народження і влаштувати сюрприз, вам необхідно добре підготуватися. Перше питання, яке виникає у батьків перед святом: з чого ж почати підготовку? Спочатку продумайте тематику заходу, відштовхуючись від віку і захоплень вашої дитини. Після, визначитеся з кількістю запрошених гостей. Можливо, ваша дитина захоче запросити всіх, з ким вона знайома, проте наші можливості не завжди відповідають бажанням. Дуже важливо, щоб кожному гостю вистачило місця.

Як організувати дитячу тематичну вечірку?

На святі, гостей вашої дитини обов'язково потрібно чимось зайняти. Вони не будуть, як дорослі спокійно сидіти і обговорювати останні візит президента за кордон. Вам слід підготуватися до того, що вони відвідають кожен куточок вашої квартири, тому приберіть подалі всі небезпечні предмети і сховайте дроти.

Слід продумати  детские праздники Одесса  до дрібниць, враховуючи вік запрошених дітей. У цьому вам допоможе сайт http://7nebo.od.ua/. Чим молодші ваші гості, тим раніше слід почати вечірку. Діти швидко втомлюються. Що стосується тематики, найменшим сподобаються парк динозаврів. Прикрасьте вашу квартиру повітряними кульками і придумайте загадки про динозаврів. Додатково можете купити дітям призи, в якості заохочення.

Ідеї для тематичних вечірок:

     Піратська вечірка. Для її організації, вам знадобляться: костюми, шпаги і пов'язки на очі. Задекоруйте кімнату у вигляді корабля, а іменинника призначте капітаном. Хлопчикам особливо сподобається таке свято;
     Космічна вечірка. Влаштуйте конкурси та веселі ігри, пов'язані з космосом. Кімнату прикрасьте старовинними годинниками і технікою, яку тільки знайдете у будинку. Всі ці речі перенесуть дітей на космічний корабель. Придумайте програму для уявної подорожі;
     Кольорова вечірка. Такі свята дуже часто влаштовують у країнах Європи. Правила такі: кожен гість повинен прийти в нарядах тих кольорів, які приписані винуватцем торжества. Частування на столі повинні бути мініатюрними і бути елементами гри.

Про страви, які повинні бути представлені на дитячому святі, слід поговорити окремо. Мініатюрні бутерброди у вигляді сердечок, квіточок і пальмочок виглядають дуже апетитно і, в той же час, привабливо. Розташуйте їх на красиві тарілочки, відповідно до начинки: червоною ікрою, рибкою, сиром і т.д.

Які страви подати на дитячий стіл?

Навіть найпростіші страви можна прикрасити оригінально. Пофантазуйте і зробіть улюблений салат вашої дитини у формі квіточки або якої-небудь тварини. Будьте впевнені, діти оцінять ваші кулінарні шедеври по достоїнству.

Важливо пам'ятати:

    - Малюки йдуть на свято не для того, щоб поїсти, коли навколо відбувається щось цікаве. Не використовуйте дорогі сервізи для подачі страв;
   -  Постеліть яскраву клейончасту скатертину. Бажано, щоб вона підходила під тематику свята;
    - Заздалегідь підготуйте призи для кожного гостей.

Після того, як ви продумаєте весь організаційний процес, не забудьте  підготувати фотоапарат, щоб зняти весь процес. Увімкніть сучасну музику, щоб додати більше веселощів. Якщо у вас є караоке - для дітей воно стане найкращою розвагою, однак, буде цікаво тільки старшим. Важливо, щоб на вашому святі діти не нудьгували. Саме тому,  так важливо продумати все до дрібниць.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...