завантаження...

Як правильно спланувати ремонт в квартирі


Після покупки квартири, багато хто відразу ж замислюються про те, як же перетворити житлове приміщення відповідно до своїх вимог і можливостям. Така ситуація стосується не тільки житлових квартир, які були придбані на вторинному ринку, а й житлоплощі в новобудовах.

Рушійною силою до проведення ремонту в першому випадку виступає бажання привести квартиру до звичного, зручного виду, у другому ж - проста необхідність проведення змін для комфортного проживання в подальшому.

Поспішаючи зробити ремонт, багато людей, особливо не мають досвіду в питаннях квартирного ремонту, дуже часто роблять помилки, оскільки не можуть точно оцінити свої сили і скласти план ремонтних робіт.

Для того щоб ремонт пройшов гладко, згідно всім вимогам і побажанням, і не створював проблем у майбутньому, необхідно завжди складати і  смотреть  план дій, в якому все буде описано до найдрібніших подробиць. Складання плану допоможе не тільки заощадити матеріальні та фізичні затрати, але й отримати в результаті якісний результат - квартирний ремонт, яким залишаться задоволені майбутні мешканці. Навіть багато фахівців, що мають великий досвід робіт, завжди складають детальний план і кошторис робіт. Це дозволяє їм уникнути неузгодженості дій і підвищити якість виконуваних робіт.

Щоб правильно скласти план робіт по квартирному ремонту, необхідно дотримуватися правильного порядку черговості виконання робіт. Приступаючи до роботи, слід, в першу чергу, зробити найбрудніші роботи - збирання старого пилу і бруду, демонтаж непотрібних конструкцій, а також вивезення сміття. Виконати це слід виходячи з декількох причин - бруд, пил і інше сміття можуть пошкодити або забруднити оздоблювальні матеріали або будівельний інвентар, а також у чистому приміщенні зручніше і приємніше працювати. Після вивезення сміття слід провести заміну вікон, оскільки це теж одна з найбрудніших робіт, яка повинна бути виконана в першу чергу.
Наступним кроком стануть роботи з вирівнювання підлоги, так як майже в кожній квартирі підлога має значні нерівності, які можна виправити за допомогою робіт по стяжці. Буває, що підлога має сильні нерівності, в таких випадках виконання і остаточне висихання стяжки може затягнутися на тривалий час. Якщо час має велике значення, то можна застосувати технології сухої стяжки або швидкотверднучої наливної підлоги.

Далі слід виконати роботи по розводці електропроводки, а також опалювальних і водопровідних труб. До цього етапу ремонтних робіт слід підходити з великою відповідальністю, оскільки не правильний монтаж комунікацій може викликати значні проблеми в майбутньому і виправити що-небудь без демонтажу обробки буде вельми проблематично.

Після прокладки комунікацій слідує етап чорнової обробки приміщення. Спочатку проводяться роботи по вирівнюванню стін, а також підготовці їх до фінішного покриття. Це також дуже важливий етап у проведенні квартирного ремонту, так як слід ретельно приховати труби і дроти, а також виправити нерівності на стінах, інакше зіпсується подальший результат робіт в цілому. Після цього приміщення слід підготувати до остаточного нанесення фінішного покриття - заґрунтувати і затерти стіни і стелю.

І завершальним етапом ремонтних робіт стане фінішна обробка - встановлюються двері, проводяться всі оздоблювальні роботи, такі як: укладання плитки, поклейка шпалер, фарбування стін і стелі, а також всі  дрібниці, які залишилися для доведення приміщення до необхідних вимог.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...