завантаження...

Як правильно вибирати антикварні меблі та аксесуари: 5 перевірених порад


В останні роки в дизайні намітилася нова тенденція: від ультрамодних і сучасних меблів дизайнери відмовляються на користь антикваріату - речей, просочених духом часу і історією. У цьому є кілька переваг саме для вашого інтер'єру. Такі моделі найчастіше виготовлялися вручну і тому вони унікальні. Антикварні меблі практично завжди робилися з високоякісних матеріалів, щоб передаватися з покоління в покоління.

Нову хвилю інтересу до старовинних речей легко зрозуміти, але головне питання в тому, як правильно вписати такий раритет в сучасний інтер'єр, і де знайти по-справжньому вартісні екземпляри, зверніть увагу на сайт  http://maisoncoco.ru/ - на ньому ви знайдете багато корисного.

Найбагатший вибір антикваріату пропонують Франція, Великобританія, Бельгія, Італія, Швеція і Данія. Зараз є спеціальні тури, головною метою яких є пошук і покупка антикваріату. Але навіть якщо ви не маєте наміру нікуди їздити, всесвітня павутина запропонує вам не менше варіантів вишуканих старовинних меблів.

Але якщо ви хочете за один раз побачити всі вершки вінтажних меблів і декору, кращих продавців і дістати корисні зв'язки - вам варто відвідати ярмарки антикваріату, коли в одному місці з'являються кращі з кращих, вам залишається тільки вибирати.

Кілька порад, які слід знати перед відвідуванням "барахолок" і блошиних ринків:

 -   Складайте список речей, які ви хочете купити. Без нього ви легко можете придбати багато зайвого.
-    Приїжджати на блошиний ринок краще рано вранці, годині о 8-9. У цей час ще немає напливу натовпу і у вас є можливість добре розглянути і вибрати краще.
 -   Щоб хоча б приблизно орієнтуватися в ціні, перегляньте в інтернеті кілька каталогів з антикваріату. А якщо ви знайшли якусь вартісну річ, обов'язково торгуйтеся.
  -  Якщо ви хочете купити великогабаритні меблі за хорошою ціною - то краще приїжджати ближче до вечора. У цей час продавці охочіше йдуть на операцію. Бувають випадки, коли торговці скидають до 20% від вартості.
 -   Якщо ж ви хочете роздобути унікальні речі, але при цьому не ходити по подібним ринкам - вирушайте в антикварні магазини. Там теж можна знайти цікаві екземпляри. І пам'ятайте, що якщо ви хочете отримати хорошу знижку, вам потрібно про неї попросити. Це головне правило покупки антикваріату.

Антикваріат і сучасний інтер'єр

Здавалося б, це абсолютно протилежні речі, але як ви знаєте, протилежності притягуються і ніщо не додає сучасному інтер'єру тієї розкоші та індивідуальності, як добре підібрані старовинні експонати. Як же їх правильно вписати в інтер'єр? Розбавте прості і чисті лінії сучасних меблів якимись яскравими вінтажними аксесуарами. Поєднуйте стіл з IKEA зі старовинними кріслами на вигнутих ніжках.

    Існує перевірене правило - кожній кімнаті хоча б по одній антикварній речі. Так ви розбавите стиль свого інтер'єру і розкриєте в ньому свою сімейну історію (якщо у вас є раритет, який передавався з покоління в покоління). А якщо таких речей у вас немає - починайте збирати свою колекцію. Можливо, ви станете засновником великої сімейної традиції.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...