завантаження...

Як правильно вибирати товари для дітей

товари для дітейВибираємо ходунки

Найголовніша якість, якою повинні володіти хороші дитячі ходунки - стійкість. Ходунки повинні бути настільки стійкими, щоб дитина, нагнувшись за іграшкою, не змогла перекинутися і отримати травму. Ходунки стійкі за рахунок широкої нижньої рами, яка повинна бути більша верхньої майже в два рази. У цього рішення є ще один плюс - широка нижня рама буде впиратися в меблі, не даючи дитині дотягнутися до полиць і стелажів з предметами, які вона може зламати або ними поранитися.

Прямокутні ходунки стійкіші, ніж круглі, а чим більше на них коліщаток, тим стійкіші ходунки. Верхня рамка робиться широкою для захисту малюка від ударів, а на ній розташовуються різні музичні кнопки і брязкальця. 

Багато ходунків випускаються з планкою вгорі, на яку розвішуються брязкальця і ​​м'які іграшки дитини. У цього рішення є мінус - іграшки закривають огляд дитини і заважають йому пересуватися, тому від верхньої планки краще всього відмовитися. 

Дитина повинна нормально дотягуватися ніжками до підлоги, але не підтискати їх, інакше розвиток суглобів ніг виявиться неправильним. Зазвичай ходунки регулюються по висоті, користуйтеся цим. Коліщата на ходунках повинні бути знімними, це полегшить їх чистку.

Лікарі-педіатри не рекомендують використання ходунків для дітей молодших шести місяців. Довге перебування в них дитини може погано позначитися на розвитку опорно-рухової системи малюка. Тому стежте за тим, щоб дитина після кожного сорокахвилинною знаходження в ходунках відпочивала і не знаходилась в них не більш ніж 2-3 години на день.

Манеж

Манежі бувають квадратними, круглими і кутовими, і виготовляються з різних матеріалів. Манеж повинен бути великим, так як більшість дітей не люблять манежі саме через його тісноту.

Для того щоб малюк міг легко вставати, манежі оснащуються колечками, які кріпляться зверху. Дитина, підтягуючись на них, може встати. Для самих маленьких дітей в манежі встановлюють спеціальні горизонтальні дуги, на які можна розвісити його улюблені іграшки.

Технології виробників не дрімають і все більш популярними стають багатофункціональні манежі-ліжка. У таких пристроях існує два яруси - нижній (сам манеж) і верхній (ліжечко з високими бортами). Обов'язково перевірте стійкість конструкції і дно ліжечка. Воно повинно бути міцним і рівним.

Такі багатофункціональні манежі мають різні полички для речей, необхідних для догляду за малюком, часто мають вбудований синтезатор для того, щоб грати нехитрі мелодії, від веселої дитячої пісеньки до красивої колискової.

Гойдалки

Переважно постачальники пропонують гойдалки двох видів - підлогові конструкції і підвісні. Підлогові гойдалки стійкі і надійні, легко переносяться в будь-яке місце. Навісні гойдалки кріпляться на дверний косяк, вони прості й у них невисока вартість. Головне, на що варто звернути увагу при виборі гойдалок для малюка - міцність і комфорт сидіння. Сидіння повинно бути оснащено ременем безпеки і хорошим бічним захистом.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...