завантаження...

Як правильно вибрати дитячу коляску


Коли виникає питання про покупку коляски, молоді батьки прочитують масу інформації про тонкощі вибору дитячого транспортного засобу. Але, на жаль, купити хорошу коляску, і не переплачувати величезні гроші магазину, не завжди виходить. 

Така проблема актуальна не тільки для жителів невеликих міст, де вибір товарів менший, ніж в обласних центрах, а й у великих містах часто вибір колясок в звичайних магазинах не такий великий і ціни набагато вищі, ніж в інтернеті.

Загальні поради щодо вибору колясок: вік дитини

Перш ніж шукати коляску в інтернеті варто визначитися, для кого вона буде призначена, якщо для новонародженого, то Вам буде необхідно встановити, як регулюється нахил і яка підтримки головки дитини. У багатьох колясок є можливість варіації як з люлькою (для немовлят) так і прогулянкового сидіння (від 6 місяців і до 3 років), завдяки цьому вам не доведеться купувати декілька колясок для однієї дитини. А якщо ж Вам потрібно коляска для дитини від 6 місяців варто вибрати прогулянкову коляску.

Кількість дітей

Якщо Вам пощастило і у Вас двійня, трійня або навіть більше, є можливість придбати коляску відразу для двох і більше малюків, що дозволить прогулюватися з усіма відразу. Якщо ж у Вас є діти різного віку, варто підібрати коляску з можливістю установки як колиски, так і прогулянкового сидіння.

Стиль життя і побутові умови

Наприклад, чи будете ви з цією коляскою прогулюватися не поспішаючи по парку, де ідеально вимощений асфальт, в центрі міста по бруківці, часто відвідувати торгові центри і залишати коляску в машині, або може ви живете за містом і всі дороги не рівні? Ви будете поєднувати п'ятикілометрові пробіжки і прогулянку з дитиною або не поспішаючи ходити по вулицях міста?

Краще постаратися продумати якийсь шаблон вашого життя на найближчий час і оцінити умови, де ви живете і тільки після цього купувати коляску, яка максимально відповідає вашому способу життя. Щоб не було ситуації, коли ви купите важку громіздку коляску, живучи на п'ятому поверсі в будинку з вузькими прольотами і без ліфта, адже мучитися з такою коляскою доведеться довго.

Функції коляски

Вирішіть, які функції Вам необхідні в колясці, наприклад:
- компактність,
- люлька або прогулянкове сидіння,
- сумісність автомобільного сидіння,
- габарити,
- вага,
- піддашок,
- чи регулюються ручки,
- достатній простір для зберігання,
- чи є знімні чохли для прання,
- тип коліс, системи безпеки і т.д.
Іноді важливий хороший колір і малюнок з естетичного боку, але він не завжди допоможе визначитися, звузити вибір з, здавалося б, нескінченної різноманітності колясок.

Відгуки та рекомендації на коляски в інтернеті

По можливості шукайте в інтернеті відгуки від реальних людей, такі часто бувають на форумах і спеціальних сайтах, присвячених відгукам на товари. Зверніть увагу на відгуки, від людей, які вже придбали вподобану Вам коляску і схожі моделі, читайте відгуки не тільки на конкретну модель, але і на виробника в цілому, порівнюйте схожі моделі різних марок.

У соціальних мережах існує безліч груп за інтересами, пошукайте спільноти для молодих батьків, офіційні групи виробників колясок, там також можна почерпнути багато корисної інформації. Не соромтеся в таких групах задавати питання, писати людям з проханням про пораду.
Іноді з величезної кількості фірм-виробників дитячих товарів, зокрема дитячих колясок, дуже складно вибрати найкраще поєднання якості, ціни і функціональності.

Сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам визначитися з вибором коляски для Вашого малюка і не загубитися серед величезного асортименту.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...