завантаження...

Як правильно вибрати кондиціонер

Як правильно вибрати кондиціонерЯкщо ви бажаєте, щоб погода у вашому будинку або офісі вашої компанії залежала не від пори року або метеозведень, а виключно від вашого настрою, то ваші бажання може легко виконати якісний і правильно вибраний кондиціонер. Асортимент кондиціонерів та кліматичних систем на ринку надзвичайно широкий, і природно перед вами відразу постає питання - як вибрати кондиціонер? Тим не менш, ви цілком здатні хоча б попередньо розібратися в тому, що саме вам потрібно, і як краще вибирати кондиціонер. Для цього вам варто врахувати кілька ключових параметрів, від яких, власне, і залежать технічні характеристики такого кліматичного обладнання, яке буде оптимальним саме для вас.

В першу чергу ви повинні брати до уваги квадратуру, тобто площу приміщення, в якому необхідно забезпечити кондиціонування. Також важливо враховувати тип приміщення, а саме житлове воно чи промислове. До промислових приміщень значно менше вимог щодо комфорту мікроклімату і невеликих розмірів обладнання. Для того, щоб вам було простіше розібратися в характеристиках різних кондиціонерів, запам'ятайте нескладне правило: необхідна вам потужність обладнання в кіловатах безпосередньо залежить від площі приміщення в метрах квадратних, причому співвідношення дорівнює 1:10. Зокрема, для кімнати з квадратурою 40 м2 потрібно прилад з потужністю 4 кВт, а приміщенню площею в 50 м2 потрібен кондиціонер потужністю 5 кВт.

Щоб вибрати кондиціонер, який буде працювати у вас з максимальною віддачею, вам також варто визначитися з тим, чи буде пристрій діяти тільки на охолодження приміщення, або ж його призначення буде доповнено функцією обігріву. Якщо вам потрібно і охолодження, і обігрів, то є сенс купувати спеціальний реверсивний прилад з тепловим насосом. Такі кондиціонери сьогодні коштують не набагато дорожче, ніж просто охолоджуючі.

Крім того, вибираючи кондиціонер, необхідно враховувати, в який бік виходять вікна приміщення, а саме на південь або північ, а також те, скільки в ньому вікон, і які їхні розміри. Ці показники значно впливають на фактичний теплопритік, а в результаті - і на те, якою повинна бути потужність кондиціонера. Так, якщо у вашому приміщенні широкі і високі вікна, які виходять на південну сторону, то і теплопритоків буде значно більше, ніж в приміщенні з аналогічною площею, але з вікнами, що виходять на північ. В результаті і потужність кліматичного обладнання, необхідного для даного приміщення, може бути зовсім інша. Враховуйте також, що якщо ваш об'єкт знаходиться на самому верхньому поверсі будівлі, то тепло прибуває ще й від даху.

Якщо ви бажаєте, щоб прилад не тільки регулював температуру в приміщенні, а й очищав повітря в ньому, то вам, зрозуміло, слід звертати увагу моделі, в яких присутні фільтри очищення. За допомогою такого кондиціонера стане можливим не тільки видалення пилу та інших частинок, але і нейтралізація неприємних запахів у вашому приміщенні.

Якщо ви попередньо визначилися з основними параметрами, то запам'ятайте ще одне правило. Для успішного функціонування вашого кондиціонера - продажа и установка кондиционера, проведена за всіма правилами, має таке ж ключове значення, як і параметри моделі приладу. Тому дуже важливо вдало вибрати компанію, яка займається установкою кліматичного обладнання. Тут вам необхідно звертати увагу на досвід фірми, і на кваліфікацію її працівників. Компанії з хорошою репутацією і з великим досвідом на ринку запропонують вам чудовий сервіс і повний асортимент послуг, включаючи консультації, монтаж і якісне гарантійне обслуговування.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...