завантаження...

Як правильно вибрати меблі і розташувати їх в дитячій


Перед тим як підселити молодшу дитину в дитячу кімнату, потрібно не тільки задуматися про кардинальну зміну обстановки, але і про покупку нових необхідних меблів і доповнення існуючого інтер'єру новими предметами.
 У разі, якщо ви вибираєте другий варіант вирішення даного питання, потрібно бути готовим до того, що придбані меблі повинні органічно вписуватися в уже створений інтер'єр. Батькам доведеться дуже постаратися, щоб знайти необхідні предмети меблювання такого ж кольору, текстури і форми, як і вже присутні в дитячій меблі.

Найбільш простим способом оновлення інтер'єру дитячої є кардинальна зміна обстановки приміщення, яка крім іншого дозволить здійснити грамотне перепланування приміщення з метою більш раціонального використання приміщення кімнати. Це питання особливо актуальне у випадку, коли дитяча кімната досить невелика за площею. Елементи інтер'єру спочатку передбачені для двох дітей, дозволяють розташувати необхідні меблі в кімнаті найбільш вигідним і зручним чином.

Меблі для двох дітей в дитячу: яким віддати перевагу?

Одним з найпоширеніших і зручних варіантів є двох'ярусне ліжко. Завжди стане в нагоді  опора мебельная дерево. Таке спальне місця займе не більше 4 кв.м. за площею, в той час як два звичайних ліжка займуть мінімум 8. Однак це не єдиний спосіб значно заощадити простір кімнати. На сьогоднішній день існує безліч цікавих варіантів розташування дитячих спальних місць. Наприклад, ліжко-горище на двох дітей. Зазвичай воно має Г-подібну форму, два ліжка розташовуються перпендикулярно один до одного, під сходами зручно розташовується гардероб, полиці для книг або ж шафки для зберігання іграшок. Розташувавши подібне ліжко в кутку кімнати, ви значно заощадите необхідний корисний простір кімнати, а також організуєте додаткові місця для зберігання книг, іграшок та речей.

Якщо дитяча кімната досить велика за площею, можна віддати перевагу різним варіантам окремих ліжок. Приміром, кожній дитині можна встановити по дитячій ліжко - машині.

Якщо площа кімнати дозволяє, відмінним рішенням буде встановити кожній дитині по окремій шафі для зберігання речей. Якщо ж місця небагато, доведеться поділити один гардероб на двох, визначивши кожній дитині по окремій секції і рівній кількісті поличок.

Як правильно вибрати дитячі меблі?

При виборі меблів в дитячу кімнату, слід віддавати перевагу функціональним і безпечним варіантам. Врахуйте, що діти досить рухливі і можуть легко пошкодитися під час ігор, тому дитячі меблі повинні бути з закругленими кутами. Слід відмовитися від різних скляних варіантів і рішень.

Плануючи робочу зону, врахуйте, що меблі повинні підходити дитині по віку і росту. Якщо різниця у віці досить велика, необхідно придбати різні столи. Якщо один з дітей дошкільного віку, то поки що можна відмовитися від придбання додаткового стола для нього з причини неактуальністі.

При облаштуванні дитячої кімнати необхідно подбати про те, щоб у кожної дитини було свій особистий простір. Організуйте дитячу таким чином, щоб там залишалося якомога більше місця для ігор, особливо якщо діти молодшого шкільного віку. Не слід заставляти простір кімнати зайвими предметами меблювання, придбайте тільки найнеобхідніше.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...