завантаження...

Як правильно вибрати вакансії для роботи?

Отже, спочатку звертаємо увагу на наступні ознаки: дано оголошення компанією або кадровим агентством? Якщо оголошення дано кадровим агентством, дуже важливим є рівень цього агентства. Послуги солідних кадрових агентств обходяться роботодавцям у 20-30% річного доходу працівника. Такі агентства жорстко підходять до відбору замовників - з сумнівними фірмами вони працювати не будуть ні за які гроші. Зовсім інша справа - кадрові агентства низького рівня. Переважна більшість серйозних компаній з такого роду агентствами не працюють, а тому останні часто беруться за сумнівні замовлення. Через третьосортні кадрові агентства дуже великий шанс потрапити в контору, де не платять зарплату і міняють співробітників кожні два місяці.

Якщо оголошення дано самою компанією, повинна бути її назва? Якщо ні - ризик для здобувача дуже великий. Дуже рідко хороша компанія буде вести пошук конфіденційно. Серед пропозицій без зазначення назви компанії дуже багато "вакансій" від мережевого маркетингу і фірм з підмоченою репутацією.

На якому поштовому сервері розміщений e-mail роботодавця? Якщо він розміщений на безкоштовному поштовому сервері, це дуже тривожна ознака. У наш час будь-яка більш-менш пристойна компанія має сайт в Інтернеті та корпоративні поштові ящики для співробітників. Якщо e-mail розміщений на корпоративному домені, обов'язково подивіться корпоративний сайт компанії. Для цього введіть у рядок пошуку інтернет-браузера ту частину e-mail адреси, яка знаходиться після знака "собачки" (@). Незайвим буде також ввести назву компанії та її сайту в рядок пошуку інтернет-пошуковиків, і подивитися результати.

Пропонується робота в офісі або вдома? Якщо вдома, то ймовірність зіткнутися з шахрайством близька до 100%. За винятком деяких специфічних ситуацій (наприклад, віддалений підробіток для програмістів). Всі більш-менш серйозні компанії воліють, щоб їх співробітники працювали в офісі. Пропозиції типу "робота в Інтернеті на домашньому комп'ютері", "обробка електронної пошти", "прийом телефонних дзвінків" не варто навіть розглядати. Це або піраміди, або пропозиції від шахрайських організацій, які за гроші "накручують" відвідуваність сайтів-замовників.

Де розміщено оголошення? Загальний принцип такий: якщо за розміщення оголошення про вакансію роботодавець заплатив більш-менш серйозні гроші, ймовірність "нарватися" для лохотрон близька до нуля. До довірених оголошень відносяться банери і анонси вакансій на перших сторінках "робітних" сайтів (це коштує недешево) та оголошення в престижних газетах. До фільтрації пропозицій з безкоштовних баз вакансій слід підходити вже більш уважно. Ще більш обережно слід підходити до оголошень, розклеєних на вулицях. Виняток становлять оголошення на стінах у вузах та біля них для молодих фахівців за тими спеціальностями, які готує вуз. Такі оголошення майже завжди містять серйозні пропозиції.

Буває створюється враження, що вакансію занадто розхвалюють? Якщо так, то це не дуже добра ознака, як правило свідчить про "вакансії" в області мережевого маркетингу. Виняток становлять анонси програм набору молодих фахівців від великих компаній, переважно саме такі програми агресивно рекламуються.

Для створення ажіотажу нерідко вживаються вирази "терміново", "набір обмежений".;
Втім, останнім часом "мережевики" все частіше маскують свої пропозиції під цілком серйозні вакансії. Тому іноді всі крапки над i можна розставити тільки після співбесіди.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...