завантаження...

Як провести вечір перед весіллям?

Без сумніву, весілля - це сама хвилююча подія в житті люблячої пари, а підготовка до нього - заняття вельми захоплююче і цікаве всім учасникам. Адже для організації святкування можна дати волю фантазії і проявити творчий підхід в усьому: починаючи від перспективи орендувати шикарний hummer замість традиційного лімузина і закінчуючи нестандартним забарвленням гардероба нареченого і нареченої. Хоча ту ж саму творчість можна застосувати і при більш звичному плині свята. Головне, щоб все було чітко сформовано та погоджено.

Але от, всі приготування завершені, заповітна дата вже завтра і залишається останній «холостий» вечір. Психологи стверджують, що вечір і ніч напередодні весілля є хвилюючими більшою мірою для жінок, ніж для чоловіків. Ні, зрозуміло, «завтрашні чоловіки» теж переживають, але впоратися із собою їм вдається легше, ніж слабкій статі. Тому в даній статті ми постараємося дати кілька практичних порад саме жіночій половині.

Отже, як же провести останній вечір перед весіллям, щоб і нерви зберегти в порядку, і майбутній макіяж мішками під очима від безсоння не зіпсувати?

- По-перше, всупереч поширеній думці, постарайтеся ввечері побути на самоті. Компанія галасливих подруг, звичайно, майже напевно відверне вас від переживань, але коли гості розійдуться або вляжуться спати, а ви залишитеся - таки наодинці зі своїми думками, згадане безсоння гарантована! Замість дружнього спілкування краще присвятіть вечір повністю собі: прийміть ароматну  ванну Неон Австрия, запаліть свічки , зробіть розслаблюючі маски для обличчя , волосся і тіла і при цьому не намагайтеся не думати про майбутнє весілля . Навпаки - прокручивайте в голові всі хвилюючі деталі, будуйте здогади, словом - дайте волю своїм переживанням і тоді є чимала ймовірність, що за пару годин вони вичерпають себе, і ви заснете як немовля.

- По-друге, не слід пити спиртне, навіть у невеликих кількостях. Коли організм відчуває стрес, ступінь впливу алкоголю може сильно відрізнятися від звичної , і невинний, здавалося б, келих вина на ранок обернеться похміллям.

- По-третє, для того щоб заспокоїтися, добре допоможе «щоденниковий метод»: візьміть зошит і ручку і почніть писати про те, що з вами відбувається в цей вечір, про що ви думаєте, що відчуваєте. Можна «розповісти» на папері свої переживання чи викласти всю проведену підготовку: від підбору сукні до того, стрічками якого кольору прикрашений ваш весільний лімузин або кадилак. Цей процес допоможе поглянути на майбутню подію більш абстрактно, з позиції оповідача і спостерігача, що додатково допоможе привести думки в порядок. До того ж уявіть, як цікаво вам і вашим дітям буде перечитувати ці записи через багато років!

- Нарешті, по-четверте, якщо ви виконали всі рекомендації, лягли в ліжко, але сон все одно не йде, не рахуйте овець і не вдавайтеся до інших методів «насильницького» засипання. Доведено, що чим більше людина намагається змусити себе зануритися в сон, тим активніше працюють розумові процеси і відсувається заповітна подорож в «країну мрій». Знову ж - просто розслабтеся, подумайте про приємне, полежте з закритими очима і самі не помітите, як приємна дрімота віднесе вас назустріч завтрашнього нового заміжнього життя!
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...