завантаження...

Як самому зробити проект будинку


При плануванні будівництва власної дачі, постає питання про те, як самому зробити проект будинку. Самостійне створення проекту майбутньої будови дозволяє зробити його дійсно унікальним і не схожим на типові будови.

Перед тим як зробити проект будинку, необхідно визначитися з його майбутнім розташуванням. Спочатку необхідно створити детальний план ділянки. Він виконується на міліметровому папері, на яку в певному масштабі наносяться межі ділянки, а також розташування будинку та інших споруд. Слід звернути особливу увагу на те, який вигляд буде відкриватися з ваших вікон, а також продумати приблизне планування приміщень.

Далі необхідно визначитися з формою майбутньої будови, а також з її дизайном і вибрати відповідні будівельні матеріали. Вибір будівельних матеріалів надає прямий вплив на товщину стін, а також на габарити будови. Потім необхідно визначитися з тим, скільки кімнат буде в будинку і як вони будуть розташовуватися. Якщо ваш майбутній будинок буде багатоповерховим, то вам слід задуматися про те, де будуть розташовуватися сходи, і як вони будуть виглядати. Незалежно від того, як саме виглядатимуть сходи, вони в обов'язковому порядку повинні бути надійними і безпечними.

До створення плану фундаменту, необхідно підійти дуже серйозно. Для того щоб не зробити помилку, слід дізнатися склад грунту, глибину його промерзання, а також, на якій глибині знаходяться підземні води. Якщо ви не володієте необхідною кваліфікацією, то планування фундаменту слід довірити професіоналам.

Після створення основного проекту будинку, можна приступити до планування інженерних мереж. Необхідно детально розробити план опалення, енерго- та водопостачання будови, а також створити докладний план каналізації.

Сьогодні існує величезна кількість спеціалізованих програм, тому перед тим, як скласти проект будинку самому, слід навчитися працювати з цим програмним забезпеченням. Основною перевагою таких віртуальних помічників є те, що ви зможете побачити тривимірний проект будинку, і дізнатися, чи все ви правильно спланували.

Перед тим як розпочати втілення готового проекту будинку, слід дати його на перевірку досвідченому фахівцеві, який зможе сказати, наскільки грамотно ви виконали всі необхідні розрахунки, а також все пояснить про кадастровый паспорт киров. Тільки після того, як фахівець визнає ваш проект правильним, можна приступати до будівельних робіт.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...