завантаження...

Як стати оптимістом?

Як стати оптимістом?Щаслива людина завжди позитивно налаштована і задоволена своїм життям. Такого внутрішнього стану може досягти людині з високим рівнем самооцінки. Позитивного настрою допоможуть домогтися спеціальні вправи і практичні заняття.
Кожна людина схильна вести внутрішній діалог самим з собою. Так от, цей діалог повинен відображати позитивний настрій, а не зводиться до «копання в поганих думках». Наший емоційний стан на 95% залежить від того, як ведеться внутрішній діалог. Фрази необхідно будувати в теперішньому часі, і вони повинні служити визнанням в любові самій собі, говорити про свою красу та інші переваги. Позитивні думки створюють відповідний настрій, в іншому випадку людина починає думати про щось, що викликає тривогу і страх. 

Візуалізація образів, цілі, сприяє створенню позитивного настрою. Потрібно подумки малювати картину, в якій ви бачите свої бажання вже звершені, а цілі - досягнутими. Такий прийом покращує уявні образи, а з цього починається поліпшення життя.

Ніщо так не вбиває позитивний настрій, як спілкування з негативно налаштованою людиною. Переглянь своє оточення і виключи з нього таких людей. Оптиміст і позитивно налаштована людина не тільки сам радіє життю, а й заряджає своєю енергією навколишніх людей. Перестань спілкуватися з скигліями і невдахами, оскільки вони служать джерелом багатьох нещасливих моментів у житті.

Подбай про фізичне і психічне здоров'я, так як ці поняття нерозривно пов'язані з оптимістичним настроєм. Для підтримки фізичного здоров'я необхідно правильне харчування і фізичні вправи, а психічне здоров'я багато в чому залежить від твоїх уподобань, від одержуваної тобою інформації. Подбай про духовну їжу, яка навчає і надихає. Підживлюй себе інформацією, яка б мотивувала, підвищувала і робила тебе більш упевненою. Інформація повинна бути навчальною і позитивною, тоді психічний стан буде стабільним.

Як говорить Віталій Кличко: "Життєвий шлях людини - це шлях самовдосконалення. Недостатньо отримати базову освіту і на цьому заспокоїтися. Необхідно все життя займатися своєю самоосвітою, приділяти багато часу власному росту, тільки тоді можна досягти неймовірного успіху в житті і кар'єрному рості". А чи не це призведе до задоволення життям в цілому?

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...