завантаження...

Як утримувати будинок в чистоті: секрети ефективного прибирання

Хороша господиня, повинна утримувати будинок в чистоті - прибирання є однією з основних її обов'язків. Однак не завжди є достатньо часу, щоб якісно прибрати всю квартиру, особливо, якщо Ви працюєте або проводите цілий день з маленькою дитиною.
Щоб прибирання не займалj занадто багато Вашого часу, основне, що треба взяти за правило - це розподіл робіт та їх планування.

Для початку виділіть певний час, в який Ви будете наводити порядок і намагайтеся його дотримуватися. Наприклад, Ви встановили, що найбільш зручним буде проводити  уборка квартир киев  з самого ранку. Постарайтеся не відступати від цього правила і тоді, з часом це увійде в звичку. Потім, слід спланувати, які саме зони і в якому порядку Ви будете прибирати. Починати краще з найбільш проблемних місць, які можуть зайняти багато часу і сил, а потім переходити до інших.

Як правило, щоденне прибирання включає в себе розкладання речей по місцях, протирання поверхонь від пилу, і прибирання підлоги.

Починати слід з розподілу розкиданих по квартирі речей. Можна забиратися послідовно в кожному приміщенні, а можна охопити відразу декілька.

Якщо розкиданих речей багато, простіше скласти їх все в одне місце, наприклад ліжко або стіл, потім розподілити їх на кілька частин за принципом приналежності до місця: окремо скласти ті, що слід віднести на кухню, окремо ті, що прибрати в шафу. І коли всі речі розподілені таким чином на кілька купок, можна вже не бігати з кожною річчю окремо, а віднести всі зразу в необхідне місце. Для дрібних речей (нитки, зарядні пристрої для техніки, косметика і т.д.) краще завести спеціальні кошики або коробочки, так у них завжди буде певне місце і їх стане набагато простіше знаходити, а потім прибирати.

Можна запустити пральну машинку, і поки ви будете наводити порядок, вона встигне випрати.

Прибравши розкидані по квартирі речі, протріть вологою ганчірочкою пил. Зверніть увагу, що ганчірочка повинна бути лише трохи вологою, щоб не залишати розводів на поверхні меблів. Починати позбавлятися від пилу слід з верхніх полиць, поступово переходячи до нижніх ярусів.

Наступний етап - протріть всі дзеркальні і скляні поверхні, використовуючи при цьому спеціальні спреї.

Отже, коли меблі приведені в порядок, прийшов час прибирати підлогу. За допомогою віника або пилососа необхідно ретельно очистити підлогу від дрібного сміття. Як правило, основна частина пилу і піску накопичується уздовж плінтусів і під предметами меблів. Так само можна, за допомогою спеціальної насадки, пропилососити дивани та крісла.

Поле цього відкрийте в квартирі вікна - провітрювання основа свіжості і гарного самопочуття.

Мити підлогу в квартирі слід, починаючи з далекої кімнати від вікна до дверей. Таким чином, Вам не доведеться залишати сліди на вже чистій підлозі.

До цього моменту, якщо Ви ставили речі в пральній машинці, вона вже закінчила цикл і можна йти розвішувати чисту білизну.

На кухні, господиня зазвичай проводить багато часу і оскільки приготування та прийом їжі повинні відбуватися в чистоті, прибирання в цьому приміщенні відбувається кілька разів на день. Щоб не запустити кухню, потрібно прикласти деякі зусилля. При приготуванні їжі, не складайте брудний посуд в раковину - відразу мийте, інакше потім доведеться розбирати цілу гору. Слідкуйте за тим, що в процесі готування те, що  впало на підлогу - своєчасно підмітайте і протирайте підлогу шваброю. Після того, як Ви закінчили готувати, складіть сковорідки і каструлі з плити і вимийте її, оскільки легше відразу протерти те, що пролилося, ніж потім відшкрібати засохлі плями.

Щоденне прибирання буде займати набагато менше часу і сил, якщо розділити квартиру на зони і підтримувати їх чистоту постійно, протягом тижня. Наприклад, мити підлогу в кімнатах по вівторках і четвергах, а ретельне прибирання у ванній і туалеті проводити по понеділках. Розподіливши прибирання в квартирі по днях тижня, Ви щодня будете економити масу сил, прибираючи лише невелику частину, а при цьому в будинку постійно підтримуватиметься порядок.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...