завантаження...

Як вибрати автосалон


Існує ряд факторів, на які варто звернути увагу при виборі місця купівлі нового автомобіля, за умови, що він купується у офіційного дилера.

1. Місцерозташування. Бажано, щоб салон знаходився в розумних межах від вашого будинку або місця роботи, і щоб до нього можна було легко дістатися на громадському транспорті. Якщо є спеціальне маршрутне таксі - легкість і зручність користування ним.

Оцініть можливість і зручність парковки на території салону або прилеглої території. Біля багатьох салонів, особливо в центральній частині міста, буває складно припаркувати автомобіль, і якщо у вас невеликий навик водіння, це може доставити масу незручностей.

2. Обов'язково продзвоніть у всі салони, включаючи неофіційних дилерів, і уточніть наявність або термін поставки бажаного автомобіля в потрібній комплектації. Навіть в умовах дефіциту автомобілів ситуація з наявністю машин і терміном поставки може відрізнятися від дилера до дилера до декількох місяців. Запитайте, чи немає автомобілів в резерві, які можуть підійти вам. Чи варто передзвонити пізніше, тому що можливо хто-небудь відмовиться. Перед поїздкою чітко упевніться, що по телефону ви отримали інформацію по всіх ключових характеристиках вашого автомобіля. Зверніть вашу увагу на  салон авторубль отзывы  завжди позитивні.

Уточніть валюту розрахунку і внутрішній курс, а також фіксується чи ціна на період очікування. Не забудьте запитати про знижки або подарунки, наприклад, у вигляді знижки на технічне обслуговування. Якщо автомобіль треба замовляти, то переконаєтеся, що в договорі відображені штрафні санкції за несвоєчасну поставку і дізнайтеся розмір передоплати.

3. Експлуатація автомобіля передбачає поїздки на техобслуговування і ремонт, тому не зайвим буде дізнатися вартість нормо-години, яка теж може відрізнятися від салону до салону.

4. Багато автосалонів, продавши автомобіль, абсолютно по-хамськи ставляться до клієнта, який їздить потім до них зі «своїми проблемами». Не полінуйтеся - подивіться книгу відгуків і пропозицій або поцікавтеся на інтернет-форумах думкою інших.

Про ставлення до клієнтів в салоні говорить наявність, оформлення і зміст куточка відпочинку для відвідувачів, а що знаходяться там клієнти поділяться з вами своїми враженнями про якість обслуговування.

5. Зверніть увагу на персонал, наскільки кваліфіковано і з бажанням він намагається вирішити ваші питання, наскільки чисто і комфортно в шоу-румі.

Звертаємо вашу увагу, що навіть в умовах дефіциту автомобілів, слудування рекомендаціям щодо вибору автосалону допоможе вам уникнути багатьох проблем при подальшій експлуатації свого автомобіля.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...