завантаження...

Як вибрати дитячу коляску: поради

 В даний час вибір дитячих колясок величезний. Достаток кольорових гам, різних пристосувань і варіантів положень ручки деколи вводить в ступор. Але все це моменти вельми другорядні, із за яких часом пропускаються важливі деталі.

Давайте розглянемо, на що варто звернути увагу при купівлі дитячої коляски.

1. В умовах міста завжди найбільша перевага віддається колясок з великими, надійними колесами. Адже прогулюватися Вам доведеться не тільки по парках, але також ходити в магазин, поліклініку. Не завжди наші доріжки достатньо для цього чисті і вільні. Особливо це помітно восени, навесні і взимку під час снігопадів, тобто практично цілий рік.

2.Значно більш маневрені коляски на ресорах або ременях, ніж на пружинах. Ресори дозволяють повертати коляску, нахиляти її на себе при в'їзді на піднесення. У свою чергу ремені дозволяють розгойдувати коляску в різні боки, це допоможе Вам заколисати малюка.

3. Дуже зручний варіант коляски з люлькою або з перенесенням. У такому випадку Вам не доведеться будити малюка, який заснув, а Ви вже дійшли до пункту призначення.

4. Обов'язково продумайте момент, яка коляска Вам потрібна: важка (вона більш стійка) або легка. Для цього заздалегідь продумайте ті варіанти, де найчастіше Вам доведеться бувати з малюком. Адже деякі моделі колясок не завжди під силу підняти жінці.

5. Купувати коляску - трансформер, або класичну коляску вирішувати тільки Вам - http://emmaljunga.in.ua/. Ми опишемо переваги та недоліки цих варіантів. Отже, коляска - трансформер, вона легко перетворюється з варіанту «лежачи» в прогулянковий - «сидячи». Можна прибрати зайві, невикористовувані елементи, цим, максимально полегшивши коляску, а так само повернути їх на місце в разі потреби. У такої моделі коляски ручка перекидається з однієї сторони на іншу, це дозволить швидко повернути коляску від вітру. Вона розбирається і не займає багато місця. Недоліками такої коляски є: більш низька маневреність, нерівна поверхня в положенні лежачи, низька ручка (що створює незручність тільки високим людям). Класичний варіант коляски не складається, тобто каркас у неї цілісний. Такі коляски зараз виготовляють у варіанті 3 в 1 чи 2 в 1, що замінює прогулянкову коляску. Перевага в тому, що вони більш легкі, просторі і вищі.

При покупці враховуйте насамперед інтереси того хто лежить в колясці і того, хто найчастіше буде її катати. Будь-яка коляска по своєму хороша!
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...