завантаження...

Як вибрати дитячу коляску?

Дитяча коляскаОтже, ви чекаєте на малюка або він вже у вас народився. Настав час клопоту по догляду за дитиною, батьки починають купувати для свого чада речі, і однією з найголовніших покупок є покупка дитячої коляски. Ось тут і можуть виникнути проблеми. Щоб відповісти на питання: «Яку коляску вибрати?», потрібно розібратися - а які різновиди колясок існують? 

Люльки - класичні коляски (Carriage Strollers за міжнародною класифікацією). Напевно всім мамам і татам знайомий цей тип коляски. Для нашого клімату - це, напевно, один з найбільш підходящий типів. У цій колясці малюк зможе з зручністю відіспатися, місця вистачить і для ковдри, і для подушки. Ці дитячі коляски зазвичай трансформуються в сидяче положення, вони обладнані надійним козирком, дощовиком, комплектуються сумочкою і містким багажником. Словом, для малюка створені всі зручності. Але для батьків така коляска не дуже зручна - важка, неповоротка, дуже незручна для перенесення у вузьких під'їздах. Також така коляска досить дорога.

Спортивно-бігові коляски (Jogging or Sport Strollers). Багато хто бачив цю коляску, вона нагадує велосипед - три колеса з гальмами, легка рама, мініатюрна люлька, в якій малюк навряд чи виспиться. Та вона і не призначена для сну дитини, а призначена для маминих пробіжок на стадіоні та в парку - адже матусі треба відновитися після пологів. Укриття від дощу зазвичай слабке, ніжки дитини звисають. Дивно, але спортивні коляски часто купують огрядні матусі, які ніколи спортом не займалися і не збираються цього робити. Дивно бачити таку дорогу коляску, що стоїть у дворі без руху: малюк, зігнувшись у три рази, намагається поспати, а його мама з подругами при цьому потягує пивко ...

Полегшені коляски (Lightweight Strollers) - в нашому кліматі ці коляски вважаються «літнім варіантом» - захист від дощу і снігу слабенький, зате коляска легка, швидко і легко збирається, колеса у такої коляски маленькі, і повертаються навколо своєї осі. Для вже більшого малюка, який не потребує постійного сну, а лише час від часу відпочиває, а весь інший час проводить в іграх - це самий підходящий варіант. Також зараз дуже популярна коляска трость, яка дуже зручна та надійна. Про неї поговоримо пізніше.

Надлегкі коляски (Umbrella Strollers) - такі коляски мають схожість з парасолькою - їх можна скласти і розкласти буквально однією рукою і одним рухом. Таку коляску дуже легко переносити по сходах, в транспорті, вдома вона майже не займає місця. Зрозуміло, зручностей для дитини така коляска надає мінімум, зате для батьків, а особливо їх гаманця, вона дуже зручна.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...