завантаження...

Як вибрати дизайн інтер'єру


Кожен з нас хоче зробити свій дім комфортним і затишним, щоб після трудових буднів сповна насолодитися теплом домашнього вогнища.

Різноманітність дизайнерських рішень по оновленню дизайну інтер'єру ставить нас у глухий кут: як домогтися бажаного результату, не помилившись з вибором стилю інтер'єру при мінімальних матеріальних витратах?

Але не варто впадати у відчай, навіть при маленькій площі і невдалому плануванні Ваша мрія про стильну і комфортну квартиру може стати реальністю. Головне грамотно використовувати простір і враховувати деякі правила при дизайні інтер'єру.

В першу чергу необхідно визначитися з колірною гамою. Не забудьте, що важливою умовою є поєднання кольорів підлоги, стін і стелі з колірною гамою меблів, завіс і т.д. Тому буде правильніше відразу підібрати меблі та інше оздоблення Вашої квартири. При виборі кольору стін, стелі, підлоги і т.д., потрібно враховувати розміри і освітленість приміщення.

Для приміщень з недостатнім освітленням краще підійдуть холодні тони, окрас стелі залежить від шпалер, для підлоги найбільше підійдуть кольору натуральної деревини. А також, за допомогою кольору можна візуально збільшити або зменшити простір приміщення, додати відчуття теплоти.

Ще однією немаловажливою умовою створення витонченого і оригінального дизайну інтер'єру незаперечно є такий параметр як освітлення. На сьогоднішній день вибір різноманітних ламп, світильників, люстр, бра, торшерів дуже великий. З усього цього різноманіття Ви вільні вибирати самі, виходячи з фінансових можливостей і своїх смакових уподобань. Принципове значення відіграє правильна установка джерел світла в приміщенні, одна з умов - це рівномірний розподіл світлового потоку по кімнаті (не повинно бути різких переходів між зонами з різним освітленням). Сучасні пристрої з регулюванням інтенсивності освітлення допоможуть досягти комфортного рівня світла в різний час доби.

І не забувайте, що допомогти Вам визначитися з непростим вибором дизайну інтер'єру можуть архітектурні бюро та професійні дизайнери -  http://galaxio.com.ua/interiorflat/.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...