завантаження...

Як вибрати готель для молодят? Рекомендації

Проведення першої шлюбної ночі або медового місяця в подорожі - що може бути романтичніше? Але для цього необхідно визначитися з готелем, який би відповідав усім вимогам молодої сім'ї і став гідним місцем старту їхнього сімейного життя. 

Зазвичай туристичні каталоги, також як і спеціалізовані сайти розміщують рекламний опис самого готелю і найкрасивіші, часто оброблені, фотографії номерного фонду та території готелю. На що ж необхідно звернути увагу, щоб медовий місяць або перша шлюбна ніч не були затьмарені якимись неприємними сюрпризами?


По-перше, номер, який будуть використовувати молодята, повинен бути оформлений так, щоб увійшовши до нього складалося враження романтичного торжества. Можливо, прочитавши відгуки про отели одесса, ви зрозумієте, що ці заклади просто створені для вас.

Дуже часто номери для молодят прикрашають пелюстками квітів і різноманітними букетами. Непогано, якщо в подарунок від готелю молодята отримають пляшку дорогого шампанського і кошик екзотичних фруктів. Красиво виглядатимуть ліжка з балдахінами в приглушеному світлі і безліч свічок. Інформацію про такі послуги необхідно ретельно уточнити при покупці туру.

По-друге, необхідно досконально вивчити розташування обраного готелю, який повинен знаходиться в тихому спокійному місці, щоб романтичній парі не набридав шум дороги або метушня міста. Актуальні відгуки про готель, дозволяють говорити про нього, як про можливе місце для романтичного вояжу. Варто також уточнити, чи не чи проводяться в готелі ремонтні або будівельні роботи, так як навряд чи наявність цього факту у когось викликає романтичні почуття. Якщо подорож передбачає пляжний відпочинок, то необхідно вибирати готель, розташований безпосередньо на узбережжі зі зручним пляжем і розвиненою пляжною інфраструктурою.

Крім того, варто уточнити більш дрібні нюанси, щоб вони не виявилися неприємним сюрпризом під час відпочинку. Наприклад, чи присутній в готелі російськомовний персонал або хоча б гід, яке меню пропонує ресторан, наскільки воно смачне і різноманітне, які напої можна спробувати в барі і т. д Також необхідно уточнити у турагента про те, що включено у вартість туру, а що вимагає додаткової оплати, а вибрати краще ту пропозицію, яка надає максимально можливу кількість послуг.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...