завантаження...

Як вибрати іграшку дитині?

Як вибрати іграшку дитині?Серед усього розмаїття іграшок на прилавках магазина можна загубитися і не зуміти вибрати відповідну іграшку для своєї дитини. Існує багато критеріїв, за якими необхідно здійснювати цей вибір.

Практично на всіх упаковках виробники вказують, для дітей якого віку призначається даний продукт. Не варто повністю довіряти такому напису. Візьміть іграшку в руки, розгляньте, і подумайте самі, доріс чи ваш малюк до неї, чи зуміє він нею гратися, або може бути краще почекати ще один рік з покупкою такого подарунка. А може ваша дитина вже настільки розвинена, що подібна іграшка її не зацікавить, їй хотілося б грати щось більш складним і захоплюючим. 


Коли ви візьмете іграшку з прилавка, вивчіть матеріал, з якого вона зроблена. Переконайтеся, що від цього товару не виходить неприємного різкого хімічного запаху. Якщо ви відчули неприємний аромат від іграшки, відмовтеся від її покупки. Здоров'я дитини набагато важливіше, ніж покупка йому подарунка сумнівної якості.

При виборі іграшки для дитини звертайте увагу на її розмір і колір. Помилкою багатьох батьків є покупка маленькій дитині іграшки більшого розміру, ніж сама дитина. Малюк не зможе гідно оцінити такий подарунок, тому що він ще зовсім маленький і не зможе нею грати. Його швидше можуть зацікавити якісь маленькі деталі на такій великій іграшці, але не більше. Намагайтеся вибирати таку іграшку, яка зможе поміститися в руці дитини, тоді вона буде задоволена такому подарунку.

Колір іграшки повинен бути барвистим і яскравим. Але не купуйте іграшки кислотних кольорів, такі речі можуть дратувати очі маленької дитини, і погано впливати на психіку малюка.

Зовнішній вигляд іграшки повинен передавати позитивні емоції. Відмовтеся від придбання ляльки з сумним виразом або з виразом, як у злої собаки.

І головне, купуйте ті іграшки для дітей, якими вони можуть грати і за допомогою яких будуть розвиватися, а не просто дивитися і милуватися. Ми в свою чергу можемо вам запропонувати інтернет магазин Панда-Маркет, де ви зможете придбати детские игрушки хорошої якості...

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...