завантаження...

Як вибрати камін для будинку чи квартири?

Як вибрати камінМати вдома камін - мрія, напевно, кожного жителя нашої країни. Чи пов'язано це з генетичною пам'яттю - адже ще буквально на початку минулого століття наші прадіди щодня розтоплювали російську піч, щоб наповнити свою хату теплом в зимову холоднечу, - або це пов'язано з почуттям причетності до еліти суспільства, яке дарує камін, сказати складно. Проте безперечним є те, що каміни з кожним роком стають все популярнішими.

З ростом попиту на каміни росте як число компаній, їх продають, так і сам асортимент камінів. Уже сьогодні в каталозі кожного виробника камінів можна нарахувати не менше сотні моделей "на будь-який смак і колір". У численних каталогах виробників стає все складніше орієнтуватися. Цілком резонно перед покупцем встає проблема - як вибрати камін?

Як рекомендує компанія  Эркер, якщо ви хочете купити камін, перше питання, на яке потрібно відповісти: "Де буде встановлений камін: в заміському будинку або в квартирі розташованій в багатоповерховому будинку?".

Дане питання має принципову важливість, оскільки монтаж каміна в багатоповерховому будинку технічно набагато складніше монтажу в заміському будинку. Труднощі можуть бути пов'язані з виведенням димоходу. Крім того, певні складнощі можуть виникнути у зв'язку з вагою каміна (його маса може досягати 1000 КГ), оскільки не завжди перекриття в багатоповерховому будинку розраховуються на таке навантаження. Природно, що складність монтажу підвищує його вартість. Однак це аж ніяк не означає, що встановити в багатоповерховому будинку камін неможливо - важливо лише приймати до уваги різні обмеження.

Можливо, в даному випадку варто уважніше розглянути варіант установки каміна з газовою топкою, що значно полегшить вихід димоходу, але, в той же час, для установки такого каміна виникне необхідність отримання дозволу від підприємства газового господарства. Крім того, значно зростає важливість кваліфікованого монтажу, оскільки газ є вибухонебезпечною речовиною.

Тому, якщо ви проживаєте в багатоповерховому будинку і не готові до труднощів, пов'язаних з купівлею дров'яного або газового каміна, розгляньте варіанти покупки біо-або електрокамінів, що набувають все більшої популярності. 

Якщо ви є власником заміського будинку, в який і маєте намір встановити камін, то друге питання, на яке вам необхідно дати відповідь - "Для якої мети, головним чином, він купується: для опалення приміщення або для естетичної насолоди?" Не забувайте, що порядок цін для дров'яних камінів і електрокамінів, що виконують більше естетичну функцію, відрізняється дуже значно. Чи варто переплачувати за камін, який не буде використовуватися в якості опалювального засобу або буде використовуватися досить рідко, - вирішувати вам. Однак зверніть увагу на те, що ефект вогню в останніх моделях електрокамінів настільки реалістичний, що його легко можна прийняти за справжнє полум'я. Крім того, в більшості електрокамінів доступна функція обігріву потужністю до 2 кВт - цього буде цілком достатньо для додаткового обігріву приміщення площею до 20 кв.м.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...