завантаження...

Як вибрати крісло для роботи за комп'ютером?

Як вибрати кріслоКрісло для роботи за комп'ютером має бути функціональним. Але при цьому не варто купувати агрегат, що нагадує крісло космонавта. Так, такі крісла допускають різноманіття положень, але реально з них використовуються два або три.

А зазвичай - одне, найзручніше. До того ж ціна на подібний агрегат, як правило, зашкалює. 

Свою увагу варто звернути на крісла більш дешевого цінового діапазону, навіть за відсутності фінансових труднощів. Це пов'язано з тим, що саме прийнятне покриття для крісла в будинку - тканина. З неї не зісковзнеш, вона не прилипає до тіла, при необхідності таку оббивку можна вимити засобами для чищення м'яких меблів або навіть простим порошком. 

Другий момент - коліщатка. Пластикові кріплення не витримують велике навантаження. Тому, якщо вага, хоча б одного з членів сім'ї перевищує 70 кг, на спосіб кріплення коліс варто звернути пильну увагу. Та й дитина, що має звичку c розмаху плюхатися в крісло, а потім ще в ньому соватися і їздити по кімнаті, ризикує травмуватися при падінні, яке може статись через зламані коліщатка.

Наступний параметр - ширина сидіння та наявність підлокітників. Офісні крісла, тобто так зване вузьке крісло можна рекомендувати тільки при наявності не вирішуваних проблем з наявністю вільного місця в будинку. У всіх інших випадках крісло потрібно брати тільки широке і з підлокітниками.

Якщо стіл невеликий, підлокітник дозволить вільно розташувати лікоть робочої руки, він не буде звішуватися і приводити до неприємних відчуттів. Навіть якщо стіл достатніх розмірів, підлокітники служать своєрідним обмежувачем ширини, не дозволяючи зісковзнути в сторону. Це особливо важливо для дітей і тих, хто любить сидіти в кріслі, згорнувшись клубочком.

Варто звернути увагу і на основу сидіння. Якщо це фанера, то великий ризик того, що через пару тижнів крісло почне скрипіти, що не дуже приємно. Пластик або метал в цьому сенсі краще.

Таким чином, домашній варіант крісла для роботи за комп'ютером - це металева основа з потужними коліщатами, широким сидінням з підлокітниками і тканинною оббивкою. До речі, крісла, як і одяг, потрібно приміряти, так як, наприклад, до спинок, їх вигину, висоті і можливості регулювання у кожного свої.

Те, що припустимо для одного - абсолютно не влаштує іншого. Ну а колірна гамма, природно, повинна відповідати загальному колірному рішенню квартири.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...