завантаження...

Як вибрати мультфільм для дитини


Досить часто батьки включають своїм діткам мультфільми тільки для того, щоб відвернути їхню увагу або заманити. Заважає малюк, крутиться під ногами, не дає робити мамі домашні справи, не хоче їсти кашку. Причин безліч. Куди простіше включити заїжджений диск з мультфільмом, який дитина вже знає напам'ять, і зайнятися власними справами. Але будь-який мультфільм формує у малюка певний світогляд, розвиває уяву. Діти на мультфільмах вивчають життя. Адже вони вірять улюбленим героям. Тому відмахуватися батьки не повинні. Будь-які мультфільм потрібно вибирати обдумано. Поки дитина зовсім крихітна, за неї це будуть і повинні робити батьки. Як же вибрати мультиплікаційний фільм?

Перш за все необхідно звернути увагу на сюжет. Найчастіше мультфільми оповідають про добро і зло. І неодмінно у фіналі зло має бути викрито та обов'язково покарано. Адже маленькі дітки наслідують улюбленим героям, беруть з них приклад, вчаться жити точно так. Тому головний герой повинен бути тільки позитивним, чесним і справедливим. І ніякої агресії, війни і крові! Тільки позитив.

Крім того, мультиплікаційний фільм повинен бути повчальним. Згадайте знаменитих «Міньйонів». Адже в кожній серії є мораль, поради про те, як можна зробити щось позитивне і чого варто остерігатися в житті. Саме в цьому серіалі обіграні найрізноманітніші життєві ситуації. До речі, про серіали. Адже стежити за улюбленими героями люблять не тільки дорослі, а й діти. Тому їм дуже подобаються багатосерійні мультфільми. Діти з нетерпінням чекають продовження пригод улюблених героїв. «Ну, постривай», «Кіт Леопольд», «Смішарики», «Міньйони» і багато-багато інших мультфільмів давно стали дитячою класикою.

І ще. Перед тим як придбати черговий диск з фільмом або включити відео в інтернеті, батьки просто зобов'язані ознайомитися зі змістом мультфільму, його сюжетом. А перший перегляд зробити сімейним. Не потрібно лінуватися обговорювати з дітлахами новий мультфільм, питати що сподобалося, а що ні. Адже не так складно приділити улюбленому чаду кілька хвилин. Підбирайте мультики для свого малюка разом. Нехай сюжети будуть найтеплішими, добрими та повчальними. Удачі!
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...