завантаження...

Як вибрати подарунок дитині на день народження.


День народження - це особливе свято. Таке ж чарівне, як і Новий рік, таке ж довгоочікуване, як канікули в школі. Тому що цей день належить тільки дитині, бо в цей день даруються подарунки і звучать святкові тоститільки в її честь.

Будь-яке день народження буде незабутнім якщо крім подарунка добре підготуватися до свята. Можна організувати програму самому, відвідати дитячий центр або запросити аніматора.Програма і персонажі можуть бути самі різні: клоун на день народження, професор проводить досліди, Маша з ведмедем, хлопчикам обов'язково сподобається пірат або фокусник, а дівчаткам чарівна фея. Розважальну програму з конкурсами можна доповнити аквагримом, шоу мильних бульбашок, салютом з кульок або піньята.

Напередодні торжества мами і тата, бабусі й дідусі, численні родичі і друзі ламають голову, що подарувати, чим обрадувати і здивувати винуватця майбутнього свята.

Розумні дзвонять і проводять опитування, чого бажає дитина, більш прагматичні принесуть гроші в конверті.

Але дитині потрібні в цей день чудеса, сюрпризи та багато-багато іграшок. Так от для цього ми пропонуємо кілька корисних порад, як правильно вибрати подарунок на день народження.

Найголовніше правило - подарунок повинен відповідати віку! Уважно читайте на упаковці, чи є вікові рамки. Якщо раптом іграшка не підійде за віком, дитина може серйозно засмутитися. І не варто дарувати іграшки на майбутнє. Ваш подарунок повинен бути актуальний тут і зараз.

Розпитайте у батьків, що цікавить їх дитину, чим вона захоплюється. Чим більше ви знаєте про винуватця торжества, тим простіше буде вибрати подарунок. Якщо ви вирішили з'ясувати коло інтересів у самої дитини, то робити це треба обережно, щоб вона не здогадалася, для чого вам це. Інакше сюрприз може і не вийти.

Подарунок повинен підійти дитині не тільки по сфері її інтересів, а й за характером. Якщо дитина має математичний склад розуму, колосальну посидючість і із задоволенням проводить за столом не одну годину, збираючи лего-будинок, тоді сміливо можна дарувати складні конструктори, пазли з великою кількістю елементів  kazan.toyschildren.ru/igrushki/, різні мозаїки. Рухливим і активним дітям краще вибрати щось для заняття спортом (роликові ковзани, самокат, хороший м'яч або тенісні ракетки).

Незадовго до дня народження поспостерігайте за дитиною, якщо є можливість. Придивіться, в які ігри вона грає, які ролі воліє в цих іграх. Якщо хлопчик любить грати в машинки, знає про них все і навіть більше, має їх у своїй колекції десь штук сто, то не бійтеся подарувати сто першу. Головне, щоб у нього не виявилося точно такого автомобіля в його "гаражі".

Якщо вам дуже хочеться подарувати дитині м'яку іграшку, обов'язково з'ясуйте у батьків, чи немає у малюка алергії на плюшевих зайців і ведмедів. М'яка іграшка в якості подарунка не найкращий варіант, але є діти, особливо дівчатка, які обожнюють грати з собачками і ведмедиками.

Звертайте увагу на якість вибраної вами іграшки, на матеріал і на виробника. Якщо вас щось насторожує (запах, колір, наявність якихось дефектів), краще не ризикуйте і відкладіть таку іграшку в сторону.

І завжди варто пам'ятати, що будь-який подарунок повинен даруватися від душі. Тим більше якщо подарунок призначений дитині.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...