завантаження...

Як вибрати пральну машину для новоствореної сім'ї

Як вибрати пральну машинуВи вирішили придбати пральну машину ... Якій же віддати перевагу, адже на сьогоднішній день на нашому ринку представлений просто величезний модельний ряд всіх більш-менш відомих світових виробників. Дати абсолютно чіткі рекомендації по покупці неможливо. Практично всі пральні машини - повністю автоматизовані, тобто з автоматичним заливом, підігрівом і зливом води, із запрограмованим переходом від однієї операції до іншої і вимиканням по закінченні роботи.

Перше, в чому треба визначитися, яка вона буде - з вертикальним завантаженням або з фронтальним. Всім відомо зручність і надійність "вертикалок", але при покупці треба врахувати габарити цієї машини. Їй потрібен простір.

Вибір машини з фронтальним завантаженням теж не так вже простий. Сучасні виробники запропонують вам машини різної глибини і ширини, не кажучи вже про колірні гами. Хоча визначитися з кольором найпростіше.

Вибирати габарити машини треба виходячи з можливостей вашої квартири і місця, куди ви збираєтеся її поставити. Так, існують машини з глибиною 35 - 40 - 45 - 50 - 55 - 60 см, а також невисокі машини, які ви легко зможете поставити під раковину. Не забудьте звернути увагу на її місткість при завантаженні білизни, адже це безпосередньо залежить від габаритів машини. За своїм же функціональним особливостям вони мало чим відрізняються від повнорозмірних.

Важливою характеристикою, на якій варто зупинитися - це клас прання і енергоспоживання. Найкращими вважаються машини класу А. Вони забезпечать вам найбільш ефективне прання і максимально заощадять електроенергію.

Наступний крок - вибір числа обертів при віджиманні. І тут маса варіантів: від практично сухої білизни під праску (1200 оборотів / хв) до вологого (400). Причому практично всі сучасні машини мають перемикач числа обертів віджимання, щоб ви могли вибрати найбільш відповідний вам режим прання.

Не забудьте поцікавитися, з якого матеріалу виконані бак і барабан вподобаної вам машини. Найбільш надійною і довговічною і донині вважається нержавіюча сталь. До не менш якісним матеріалам можна віднести карборан. Барабан машини, зроблений з цього сплаву, зносостійкий і безшумний у роботі. У сучасних машинах барабан все частіше виконується з особливо міцних матеріалів, що характеризуються високим коефіцієнтом звукопоглинання і теплоізоляції.

Багато фірм пішли по шляху збільшення діаметра завантажувального люка. Збільшений люк в сучасних моделях - для зручності. Якість гуми ущільнювача між люком та барабаном досягло такого рівня, що вона без проблем прослужить 10 років і більше, за умови, що сам користувач не зашкодить її.

Зараз машини ускладнюються і одночасно спрощуються у користуванні. Виробники прагнуть зробити панелі управління максимально зрозумілими. Крім кнопок і поворотних перемикачів вводяться рідкокристалічні дисплеї, на яких відображаються всі процеси, що відбуваються у вашій машині.

Популярне нововведення останніх років - електронна система "FUZZY", яка дозволяє вам завантажити в барабан будь-яку кількість білизни, що не перевищує граничного завантаження, засипати пральний порошок і встановити тип прання і температуру. Машина самостійно підрахує тривалість прання, полоскання, віджимання і сушки з урахуванням часу, необхідного на підігрів води до заданої температури. Після обробки даних про завантаження автоматично, без вашої участі, заливається необхідна для прання білизни кількість води. Система управління "FUZZY", яка, здавалося б, кілька здорожує машину, на ділі обертається для споживача економією води, електроенергії і часу. Вона забезпечує відмінні результати прання у поєднанні з небувалою простотою управління: деколи простим натисненням всього однієї кнопки.

У нових машинах застосовується електронний програматор. Він значно зручніший в роботі: як правило, однією ручкою встановлюється і температура та вид білизни.

Наявність або відсутність сушки позначається на вартості машини. Якщо у вас очікується поповнення сімейства, то апарат з сушінням полегшить домашні клопоти.

Сучасні пральні машини захищені від протікань, найпоширеніша система - "аква-стоп", що спрацьовує при будь-якій загрозі переливу.

І на закінчення хочеться нагадати: якщо ви шукаєте компанію, яка займається продажей стиральных машин в киеве, вибирайте лише перевірених фахівців. Гарантія гарної роботи апарату - правильне підключення. Бажано довірити цю роботу кваліфікованому фахівцю, який в змозі дати рекомендації з місця розташування машини, доопрацювати внутрішньоквартирну електромережу, систему водопостачання і дати гарантію на всі матеріали і роботу.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...