завантаження...

Як вибрати шафу-купе у вітальню?

До вибору шафи-купе для вітальні потрібно поставитися особливо серйозно. Вона повинна бути не тільки стильною і красивою, але і досить місткою. Пам'ятайте, що вітальня призначена не тільки для проведення вільного часу всією родиною, а й зберігання певних речей, техніки.
Крім того, цю кімнату часто називають «обличчям» будинку, його, так би мовити, душею. У цьому випадку потрібно вибирати простору, містку шафа з таким зовнішнім виглядом, який буде відповідати дизайну кімнати, поєднуватися з іншими меблями, стінами і т.д.

Головним завданням шкаф купе  у вітальні є зберігання певних речей. Вона повинна їх, так би мовити, заховати від сторонніх очей. Але в ній також повинні красиво зберігатися і інші речі, які є предметом гордісті сім'ї, наприклад, красивий посуд, сувеніри, привезені з подорожей, сімейні фотографії і багато іншого. Зазвичай вони зберігаються на видних місцях.

Давайте розберемося, що може зберігатися в шафі-купе. Так, всередину виробу можна помістити деякий одяг, постільну білизну, посуд, документи, дрібну побутову техніку і т.д. А ось на її  видному місці можна красиво розмістити сувеніри, фотографії, дрібні деталі, що доповнюють інтер'єр, фужери і, звичайно, телевізор, відео - і аудіосистему. Сьогодні цей предмет меблів для вітальні повинен обов'язково включати в себе секції, спеціально призначені для техніки.

Таким чином, для цієї кімнати потрібно вибирати двох - і більше секційну модель, в якій можна розмістити все в певному порядку. Причому кожна секція повинна бути різною. Наприклад, одна - закрита, інша - відкрита, третя - скляна і т.д.

Зверніть увагу на розмір шафи, що купується вами. У кожному разі, будь це корпусна або вбудована модель, вона повинна підходити для приміщення по довжині, ширині, висоті. Пам'ятайте, що вона повинна бути одночасно місткою і компактною, адже її головним завданням є заощадити візуально простір кімнати. Що стосується довжини виробу, то вирішувати вам, купувати її на всю стіну чи ні. Звичайно, модель на всю стіну буде головним атрибутом залу, його стильною прикрасою. Та й у ній поміститься все необхідне.

На купівлі такого роду краще не економити. Адже така шафа-купе має служити вашій вітальні довгі роки. Звертайте увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Головне, щоб виріб був акуратно зроблений. Сьогодні можна купити як класичні моделі, так і більш сучасні, так би мовити, оригінальні. Так, наприклад, дерево може поєднуватися з дзеркалами, склом, металом і т.д. Дизайнерських рішень насправді безліч. Тому можна знайти підходящу модель за вигідною ціною. Крім того, сьогодні можна зробити індивідуальне замовлення. Так, у вашій вітальні буде стояти унікальна модель шафи.

Поставтеся до покупки цього предмета інтер'єру гранично серйозно. Адже у вітальні вся родина щодня проводить свій вільний час. Тому вона повинна бути частиною вашої родини, на неї має приємно дивитися і легко користуватися.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...